מרגש: לזכר התלמיד שנפטר – המשפחה נטעה כרם בישיבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
צילום: אברהם שלום פרידמן
יונה הלל סלנגוט ז"ל נפטר לפני כחצי שנה, הוריו נטעו כרם בישיבת קול מבשר בה למד • "יונה זכה לשלב בין תורה לחקלאות, שני עולמות שאהב כל כך"
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

בישיבה התיכונית קול מבשר במבשרת ציון ניטע כרם לזכרו של תלמיד המגמה החקלאית, יונה הלל סלנגוט ז"ל שנפטר בערב יום הזיכרון אשתקד.

צילום: ישיבת קול מבשר

הכרם ניטע בשטח הישיבה ותלמידי המגמה החקלאית יחלו בנוסף לעבוד אף בכרם החדש. חבריו של יונה, שרו שיר לזכרו שנכתב והולחן על ידם. באירוע השתתפו תלמידי הישיבה, רבנים, הפיקוח מטעם המנהל לחינוך התישבותי ומשפחתו של יונה הלל ז"ל. האירוע התקיים על פי הנחיות משרד הבריאות.

צילום: ישיבת קול מבשר

משפחתו של יונה הלל הודתה לצוות הישיבה: "הטקס נערך במקצועיות ורגישות. נאמרו מילים חמות ונוגעות ללב. בזכותכם, משפחת "קול מבשר", יונה זכה לשלב בין תורה לחקלאות, שני עולמות שאהב כל כך, ועל כך אנו מודים לכם מאוד! ריגשתם ועזרתם לנו להתחבר למעמד ולהבין בכמה ללבות יונה, בננו האהוב, נגע, ועל כמה אנשים הוא השפיע".

אביתר לרר, המפקח מטעם המנהל לחינוך התישבותי מסר: "זכיתי להכיר את יונה הלל באופן אישי. נער ירא שמיים, מלא בחסד ובשמחת חיים. כולנו תפילה, שנטיעת הכרם בישיבת קול מבשר שיונה כל כך אהב, תוסיף שמחה ואור למשפחת סלנגוט היקרה, למשפחת הישיבה, ולעם ישראל".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

שבט אלאטרש, היום.
התמכרנו לחוסר משילות

כמה מילים על התכנית אתמול עם צופית גרנט.
1. בכתבה הצליחו לראות חלק קטן מאוד מהפעילות האמיתית של ארגון להב"ה. אמנם חלק קטן אבל זו די הפעם הראשונה שמוכנים לשדר אותנו עם החלק הזה, הפעילות היומיומית.
למי שתהה, הסצנה על הנערה שברחה ממוסד ונמצאת אצל ערבי לא מבוימת. אלה מקרים שמתקבלים

בזמן שאוכלים לכם את הראש עם אלימות מתנחלים: עשרים תלמידי תיכון יהודים שביקרו בשמעון הצדיק, הותקפו באכזריות בידי מחבלים ערבים באמצעות בקבוקי זכוכית ואבנים.
כוח מד"א מפנה כעת את אחד התלמידים הפצועים עם פגיעת ראש

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק