"מצבם של תושבי דרום תל אביב הגיע לשפל חסר תקדים"

יצחק וסרלאוף, צילום: דוברות עוצמה יהודית

מנכ"ל עמותת 'אחיעד', יצחק וסרלאוף, פנה הערב (שלישי) במכתב דחוף לשר האוצר ישראל כץ ולשר הרווחה איציק שמולי, המתאר את מצבם העגום של תושבי דרום תל אביב בימים אלו, על רקע משבר הקורונה; זאת לצד פרסומים הערב לפיהם השרים כץ ושמולי החליטו יחד להקים קרן סיוע שתתמוך כספית בארגונים חברתיים, בהם ארגוני שמאל קיצוני, הדואגים לתחזוקת המסתננים.

וסרלאוף כותב במכתבו כי "מצבם של אזרחי ישראל, תושבי דרום תל אביב, הגיע לשפל נוסף וחסר תקדים בימים אלו, בעקבות משבר הקורונה: מרבית התושבים הם מבוגרים וקשישים, הנמצאים בקבוצת סיכון, וחוששים לצאת מבתיהם; זאת לאור נתוני משרד הבריאות, לפיהם מקור הדבקה משמעותי בתל אביב הוא בקרב אוכלוסיית המסתננים. היכולת שלהם להתפרנס בימים אלו היא מועטה ביותר, ולא עומדת באף רף בסיסי. שירותי הרווחה בדרום ת"א לא מעניקים עבורם מענה הולם, והם נדרשים להתמודד עם המצב הקשה כמעט בכוחות עצמם".

וסרלאוף מציין כי "עמותת 'אחיעד' הפועלת בדרום תל אביב, מעניקה סיוע כפי יכולתה לתושבים באמצעות חלוקת סלי מזון לתושבים, סיוע בעריכת קניות, וטיפול בצרכים בירוקרטיים שונים".

"יש להצטער על החלטתכם להעניק סיוע לארגונים אנטי-ישראליים המתחזקים את שהות המסתננים במקום, ובייחוד בימים אלו. מדובר בהחלטה תמוהה ומקוממת. אם בכוחכם לסייע לארגונים חברתיים, העניקו את הסיוע לארגונים הדואגים לאינטרסים של אזרחי מדינת ישראל, ולא לארגונים המבקשים את ההפך מכך", חותם וסרלאוף את מכתבו.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
1 תגובה
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
עופרה
3 years ago

צודק במליון אחוז ממשלת ישראל דואגת למי שהורס את המדינה מבפנים בתקום לאזרחים . ממשלת "פייק ימין " שמבצעת אידיאולוגיה שמאלית . מי שכל כך רוצה לעזור למחבלים המסתתנים שיקח אותם לבית שלו . ולא ע"ח תושבי ואזרחי דרום ת"א ומדינת ישראל .

✎ תגובה באמצעות פייסבוק