מנכ"ל אחיעד בפנייה דחופה למנכ"ל משרד הבריאות ולמ"מ מפכ"ל המשטרה: "הפרה בוטה של הוראות משרד הבריאות מצד המסתננים – הורו למשטרה לפעול בטרם יפקוד אותנו אסון"

צילום - שפי פז

מנכ"ל עמותת אחיעד, יצחק וסרלאוף, פנה הבוקר (שישי) במכתב בהול למנכ"ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב ולמ"מ מפכ"ל המשטרה ניצב מוטי כהן, בעקבות הפרה בוטה של הוראות והנחיות משרד הבריאות מצד המסתננים בדרום תל אביב. וסרלאוף, תושב דרום תל אביב בעצמו, כותב: "בשכונות דרום תל אביב ובעיקר בשכונת נווה שאנן, כידוע לכם, קיים ריכוז רחב של אוכלוסיית המסתננים הבלתי חוקיים. לא למותר לציין, שלאורך כל השנה, רמת ההיגיינה בקרב אוכלוסייה זו היא נמוכה ביותר, והשמירה על כללי אסתטיקה ובריאות בסיסיים אינם מתקיימת בקרבה".

"אלא שבימים אלו, בהם נגיף הקורונה מכה באזרחי ישראל ומדינת ישראל משקיעה את כל מאמציה להילחם בנגיף, הגיעו מים עד נפש. המסתננים הבלתי חוקיים מצפצפים על הוראות משרד הבריאות, ממשיכים בהתקהלויות המוניות לאורך כל שעות היממה, כל זאת, לצד רמת ההיגיינה הנמוכה גם כך, כאמור, הקיימת בקרב אוכלוסיית המסתננים", מוסיף וסרלאוף.

וסרלאוף חותם את מכתבו: "מכובדיי, בשכונות דרום תל אביב חיים אזרחים רבים, בהם אף כמות לא מבוטלת של מבוגרים וקשישים, הנמצאים בקבוצת סיכון גבוהה. רמת הסיכון הזו, עולה באופן מובן מאליו פי כמה, כתוצאה מההתנהלות המופקרת והמסוכנת של המסתננים. אני פונה אליכם בדחיפות, ומבקש מכם להורות למשטרת ישראל ולכלל גורמי אכיפת החוק לאכוף במשנה תוקף את הנחיות משרד הבריאות בדרום תל אביב, בטרם יפקוד אותנו חלילה אסון".

יצחק וסרלאוף || צילום – עמנואל פ. גרסטל

וסרלאוף הוא כאמור מנכ"ל עמותת אחיעד, שהוקמה בשנה שעברה, לזכרו וע"ש של הרב אחיעד אטינגר הי"ד, ראש ישיבת עוז ואמונה בדרום תל אביב, שנרצח בפיגוע ירי קשה בצומת אריאל לפני כשנה. העמותה פועלת לביסוס ההתיישבות היהודית בדרום תל אביב, לחיזוק הגרעין התורני-חברתי במקום ולסיוע למבוגרים, קשישים וקשי יום החיים בשכונות.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

ממשלת החמאס מאפשרת קריאות אללה וואכבר בשער שכם אבל דגל ישראל אסור

סילוואד: מאות בלתי מעורבים בצעדה לכיוון הבית של המחבל שחוסל באות הזדהות עימו.
מזהים את הפועל בניין שהעסקתם כי הוא הרבה יותר זול?

האלימות בשמאל לא פוסקת: אחרי שארגוני שמאל קיצוני קראו להגיע ולהתעמת עם ח"כ בן גביר - פעילי שמאל זרקו לעברו ביצים וניסו לתקוף אותו פיזית

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק