"מילה זו מילה" || רפי פרץ תוקף על הפרת המילה של כחול לבן

שר החינוך רפי פרץ התייחס הבוקר (ראשון) בישיבת הממשלה השבועית להתמודדות מערכת החינוך עם משבר הקורונה. פרץ פתח את דבריו: ההיערכות שלנו מנעה התפשטות מהירה יותר של הקורונה. משרד החינוך ערוך לכל תרחיש ומבצע פעולות בהתאם להוראות משרד הבריאות. באיטליה סגרו בתי ספר ואוניברסיטאות ואצלנו הפעולות הוכיחו את עצמן."

"אנחנו מנטרים כל תלמיד שנמצא בבידוד, המשרד מלווה את התלמידים שנמצאים בבידוד בלמידה מרחוק ובצוותים מלווים. כולנו תפילה ותקווה שבקרוב הכל יהיה מאחורינו, עד אז חשוב לנקוט בכל אמצעי הזהירות" הוסיף פרץ.

לאחר מכן ,תקף בדבריו את כחול לבן על כך שהפרו את מילתם בכך שהתחייבו לפני הבחירות שלא יסתמכו על הרשימה המשותפת וכעת מסתמכים עליהם: בלוק הימין חזק והדבר החמור ביותר בעיניי הוא שכחול לבן הצהירו בצורה חד משמעית לפני הבחירות כי לא יסתמכו על הרשימה הערבית המשותפת והם מפירים הבטחת בחירות שלהם בשיתוף פעולה עם רשימה שתומכת טרור ומבזה את חיילי צה״ל. אני קורא לגנץ להתעשת. קורא ליועז הנדל והאוזר לצאת חוצץ נגד המהלך הזה. אסור שתקום ממשלה בתמיכת מפלגה תומכת טרור"

הציוץ שנמחק שעות אחדות טרם הפרת ההסכם

.

לא ברור אם רפי בעצמו זוכר כי הוא הפר הסכם חתום מול עוצמה יהודית, ועוד יותר מכך, השר פרץ צייץ בחשבון הטוויטר שלו שעות אחדות טרם הפר את ההסכם "מילה זו מילה" ולאחר מספר דקות מחק את הציוץ.

 

(תמונה – דוברות שר החינוך)

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק