מחר ינתן גזר הדין למחבל שרצח את אברהם חסנו | בתו של חסנו: "לא נשקוט עד שישלם על הרוע שבליבו"

מחר ינתן גזר דינו של סחבאן אלטיטי, המחבל שרצח את אברהם חסנו הי"ד לפני חמש שנים סמוך לחברון. ביהמ"ש הצבאי יהודה הרשיע את המחבל בהריגה בכוונה תחילה, עבירה המקבילה לרצח. לדיון יגיעו בני משפחתו של חסנו ועו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו, בהתאם למגבלות הקורונה.

לקראת הקראת גזר הדין סיפרה לאה חסנו, ביתו של אברהם, על התמודדות המשפחה עם האובדן. במכתב אישי תיארה לאה "מה מרגישים כשהאדמה נופלת מתחת לרגליי, כשהמשפחה מתפרקת לרסיסים, רסיסי כאב, חוסר ודאות".

לאה תיארה כי אמה, רותי חסנו, נאלצת להחזיק לבדה 7 ילדים ו13 נכדים. עוד הוסיפה "הכאב שמפלח את ליבי כשאני רואה את בני ישן עם תמונה של סבא, אחרי ארבע וחצי שנים. כל תורתו ודרכו היא דרך החסד והאהבה. לא למדנו לשנוא, זה משחית את הנפש.. שום שנאה לא תמלא את ליבנו". לגבי גזר הדין כתבה לאה "אם יפסק גזר דין שהוא לא מוות – נערער ולא נשקוט, עד שנדע שהוא ישלם על השנאה והרוע שבליבו".

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו המייצג את בני המשפחה כנפגעי עבירה מסר "מדובר במחבל שניצל הזדמנות לרצוח יהודי. אנחנו מבקשים שביהמ"ש יעניש מחבלים בענישה המחמירה ביותר, כדי למנוע מצב שכל יהודי הופך להיות יעד פוטנציאלי לרצח מזדמן. מחבל כזה ראוי לעונש מוות, ולכל הפחות למאסר עולם למשך כל חייו".

בתמונה: הנכד, פאר אברהם חסנו

נזכיר כי אברהם חסנו נרצח לפני כחמש שנים, בדרום הר חברון. חסנו הותקף באבנים סמוך לצומת אל פאוור, ויצא מרכבו כדי לנסות להימלט מההתקפה. או אז דרס אותו אלטיטי במשאית בה נהג, ונמלט מהמקום. בתחילה הואשם אלטיטי בהריגה בלבד, אולם בעקבות מחאה חריפה של בני משפחת חסנו הוחמר האישום להריגה בכוונה תחילה, עבירה המקבילה לרצח. כאמור, מחר יינתן גזר דינו של המחבל.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק