מועצת בנימין: כיתות א' עד ד' ילמדו במשך 5 ימים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
צילום: דוברות בנימין
תלמידי בנימין עד כיתה ד׳ יחזרו ללימודים החל משבוע הבא • הלימודים יתקיימו בקבוצות קטנות תוך שמירה על כללי הבריאות • ראש המועצה ישראל גנץ: "השקענו מאמץ כדי לעמוד במודל שממקסם ימי לימוד תוך שמירה על הבריאות, זו האחריות שלנו"
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מועצה אזורית בנימין פרסמה היום (שלישי) לתושבים כי היא בכל בתי הספר במועצה הלימודים בכיתות א' עד ד' יתקיימו במתכונת של חמישה ימים בשבוע, בימים ראשון עד חמישי, זאת תוך עמידה בכללי הבריאות.

ראש המועצה ישראל גנץ הסביר כי הוא קיבל את ההחלטה מתוך ראייה כי יש לאפשר בהקדם מתן אפשרות לשגרת עבודה ולשגרה בכלל, לילדים ולהורים כאחד. "ההחלטה תאפשר לשמור על מסגרת, חברתיות, בריאות ויציבות של המשפחות והקהילות שלנו שנעוצות ביכולת לפנות את ההורים לשגרת יומם" כתב גנץ לתושבים.

אגף החינוך במועצה נערך לשגרה החדשה ביחד על מנהלי בתי הספר. במסגרת ההיערכות שבוצעה בימים האחרונים נערכה סקירה מקיפה על המצב הפיזי של מוסדות החינוך ויחד עם מנהלי המוסדות ניתנו פתרונות לצרכים שעלו במטרה להביא ל-5 ימי לימודים בכל 45 יישובי המועצה.

ראש המועצה האזורית בנימין, ישראל גנץ: "ההנחייה שניתנה ל-3 ימי לימודים לכיתות א-ב לא הגיונית. ילדים רכים צריכים מסגרת חינוכית, צריכים מורה, צריכים חברים, צריכים ללמוד צורת אות באופן נורמלי עם "גיר ולוח" וזקוקים לחוויית לימודים טובה".

הוא הדגיש כי "לצד זאת, את הכללים שישמרו על הבריאות צריך לקבוע משרד הבריאות והגורמים המוסמכים לזה. לכן, כפי שאמרתי השבוע לשרי הממשלה, תגידו לנו מהם כללי הבריאות ואנחנו ניישם מתווה מתאים, ואפילו נגיש לכם לאישור. אבל אין מצב שתכפו עלינו מתווה לא הגיוני".

ראש המועצה קרא להורים: "תעטפו את הילדים בהרבה אהבה, ושלחו אותם בשמחה ובבטחון לבית הספר".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

שבט אלאטרש, היום.
התמכרנו לחוסר משילות

כמה מילים על התכנית אתמול עם צופית גרנט.
1. בכתבה הצליחו לראות חלק קטן מאוד מהפעילות האמיתית של ארגון להב"ה. אמנם חלק קטן אבל זו די הפעם הראשונה שמוכנים לשדר אותנו עם החלק הזה, הפעילות היומיומית.
למי שתהה, הסצנה על הנערה שברחה ממוסד ונמצאת אצל ערבי לא מבוימת. אלה מקרים שמתקבלים

בזמן שאוכלים לכם את הראש עם אלימות מתנחלים: עשרים תלמידי תיכון יהודים שביקרו בשמעון הצדיק, הותקפו באכזריות בידי מחבלים ערבים באמצעות בקבוקי זכוכית ואבנים.
כוח מד"א מפנה כעת את אחד התלמידים הפצועים עם פגיעת ראש

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק