מובילי המאבק נגד המסתננים מכריזים על תמיכה ברשימת הציונות הדתית לכנסת

יצחק וסרלאוף עם שפי פז ודורון אברהמי
ראשי החזית לשחרור דרום תל אביב, שפי פז ודורון אברהמי, המוכרים כמובילי המאבק נגד המסתננים, הכריזו היום (ראשון) על תמיכתם ברשימת הציונות הדתית לכנסת בראשותו של בצלאל סמוטריץ'

הבוקר נפגשו שפי פז ודורון אברהמי עם יצחק וסרלאוף, המועמד הנוסף מטעמה של עוצמה יהודית ברשימת הציונות הדתית, והודיעו לו על תמיכתם ברשימה, זאת בעקבות האיחוד בין הציונות הדתית לעוצמה יהודית. וסרלאוף גם הוא תושב דרום תל אביב, מייסד מרכז החסד המסייע לתושבי דרום תל אביב, משפחות במצוקה ומעוטי יכולת, ופעיל ותיק במאבק לגירוש המסתננים.

שפי פז מסרה: "בחודשים שבהם המדינה הפלילה את המאבק והמערכת הפוליטית הפנתה לנו עורף, היו שניים שעמדו לצידנו, תמיד זמינים ומוכנים להביע תמיכה ולהציע עזרה. בצלאל סמוטריץ׳ ואיתמר בן גביר. אני שמחה שהם חברו יחד ושאוכל לתרום להצלחתם בבחירות. כי בשביל המאבק במסתננים ובהגירה הבלתי חוקית צריך אותם בכנסת. חריפים, מחוייבים ולוחמניים".

שפי פז ויצחק וסרלאוף | צילום: אלנתן אמיתי – חדשות ימנים

דורון אברהמי מסר: "אני שמח בתמיכה שלנו במפלגת הציונות הדתית.
סמוטריץ הוכיח פעם אחר פעם שהוא איתנו לאורך כל הדרך, ולא רק כשהתקשורת שם. קראנו בימים האחרונים לאיחוד עם עוצמה יהודית, ואני שמח על החיבור עם איתמר בן גביר איש עם ערכים אידאולוגיה שלא יאכזב אותנו.
היום אנחנו מתחילים בצעידה משותפת למען עתיד טוב יותר למדינת ישראל".

מועמד עוצמה יהודית ברשימת הציונות הדתית, יצחק וסרלאוף, מסר: "אני מודה לחבריי הותיקים שפי ודורון על האמון שהם נותנים בנו, ואני מתחייב: בכנסת הקרובה בעיית המסתננים ודרום תל אביב בפרט יהיו בראש סדרי העדיפויות שלנו. למי שחשובה לו זהותה היהודית של מדינת ישראל והמאבק במסתננים יש אופציה אחת בלבד בבחירות האלו: רשימת הציונות הדתית".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק