מדוע בשמאל כ"כ מפרגנים לנפתלי בנט?

נפתלי בנט. צילום: דוברות הכנסת
בתנועה לאיכות השלטון קוראים להחזיר את האבטחה לשר הביטחון לשעבר נפתלי בנט • הפרגונים לח"כ בנט משמאל לא פוסקים • "בנט התקווה הוורודה של השמאל "

בשבועות האחרונים הוסרה האבטחה סביב שר הביטחון לשעבר נפתלי בנט, והבוקר (שלישי) עקר מנוף את ביתן השמירה (הבוטקה) מחוץ לביתו של השר לשעבר בנט ברעננה. אך ב'תנועה לאיכות השלטון' הידועה כתנועת שמאל, החלו "לדאוג" לח"כ בנט ובפוסט שהעלו לדף הפייסבוק קראו "להחזיר האבטחה לח"כ בנט לאלתר".

בנט התנועה לאיכות השלטון אבטחה

לדברי התנועה לאיכות השלטון, מי שקיבל את ההחלטה זו ועדת שרים לענייני אבטחת אישים, שבה חברים בין היתר ישראל כץ ואמיר אוחנה מהליכוד. "עולה חשד מדאיג שההחלטה על הסרת האבטחה לשר הביטחון לשעבר התקבלה מתוך מניעים פוליטיים ולא עניינים. ייתכן שזה מעמיד את השר לשעבר בנט ואת ביטחון ישראל בסכנה של ממש. חייבים להחזיר לאלתר את האבטחה לבנט". ד"ר מיכאל בן ארי, יו"ר עוצמה יהודית הגיב ואמר כי "בנט התקווה הוורודה של השמאל ".

זו לא הפעם הראשונה בה מקבל יו"ר ימינה נפתלי בנט פרגונים וחיבוקים משמאל. אמש צייץ בנט בטוויטר ותקף את הממשלה: מעולם לא היתה לישראל ממשלה כל כך מנוכרת לאזרחיה, כל כך עסוקה בעצמה, כל כך כושלת בביצוע. אפשר אחרת. הגיע הזמן למנהיגות חדשה לישראל". אלא שהבוקר יו"ר האופוזיציה יאיר לפיד צייץ מחדש את דבריו של בנט.

ברית אחים? לפיד ובנט. צילום: עמוס בן גרשום לע"מ

יאיר נתניהו כתב בתגובה: "‏יאיר לפיד שניסה בכל דרך להקים ממשלה עם אחמד טיבי ואיימן עודה לפני כמה חודשים… איזה עוד הוכחות אתם צריכים כדי לראות באיזה צד בנט נמצא? תקשורת השמאל ונוני מוזס מבינים טוב מאוד באיזה צד הוא".

לאחר שבבחירות לכנסת ה-22 הציע לבן גביר מעוצמה יהודית מקום לא ריאלי ברשימתו משום שכלל לא היתה לו כוונה לרוץ יחד עם בן גביר, קיבל בנט חיבוקים רבים משמאל. הן ממזכ"ל שלום עכשיו והן מברק רביד, כתב מדיני המוכר כאיש שמאל קיצוני.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
2 תגובות
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
name
3 years ago

כתבת תעמולה בזויה ללא שום טענה עניינית.
בנט איש עשייה ימני מהמעלה הראשונה, והעובדה שאתם מנהלים את סדר היום שלכם לפי עמדות השמאל, מעידה יותר מכל עליכם ועל מידת יכולת החשיבה העצמאית שלכם.

אתם בושה לימין.

לוי
3 years ago

בנט באמת שמאל .הרי הוא ושקד בעד אוטנומיה לערבים!

✎ תגובה באמצעות פייסבוק