מג"ב ומשטרה מונעים ממשפחת זארוג לשוב לביתם

נערי גבעות. ארכיון. צילום: אברהם שפירא

כוחות מג"ב ומשטרה, מונעים בשעה זו ממשפחת זארוג, וממשפחה נוספת לשוב לשכונת קומי אורי בהם הם מתגוררות ביצהר. השוטרים במקום מנמקים את הסרוב בכך שכיוון שביתם נהרס אתמול הם אינם תושבי השכונה.

זארוג, ילדיו ואשתו אשר בחודש התשיעי להריונה, יחד עם המשפחה הנוספת, מנסים לבנות כעת אוהלים בכניסה לשכונה, אך כוחות מג"ב ומשטרה מונעים מהם לבנות בטענה כי מדובר בהוראה ממח"ט שומרון. במקום נמצאים תושבים נוספים מיצהר אשר הגיעו למקום למחאה ולתמיכה במשפחה.

צילום – אברהם שפירא
צילום – אברהם שפירא
צילום – אברהם שפירא

עו"ד נתי רום אשר מעניק למשפחות סיוע משפטי מטעם ארגון חוננו מסר "מרשי הגיע חזרה לביתו, הוא תושב קבוע במקום מזה מספר שנים, החוק קובע כי שטח צבאי סגור לא יחול על תושבים המתגוררים במקום. בניגוד לחוק וביודעין, המשטרה ומג"ב פועלים בניגוד לחוק, תוך שהם מסרבים למרשי להיכנס לשכונת מגוריו, וזאת לטענתם כיוון שביתו נהרס והא כבר אינו תושב המקום.

הפגיעה במרשי, האכיפה הבררנית והפגיעה בחרותו ובמשפחתו, באופן בררני, שכן משפחות נוספות מורשות להתגורר במקום ולהיכנס לשכונה, זהו המשך של התג המחיר המשטרתי, לא יתכן שמשטרת ישראל שצריכה להוות דוגמא ומופת תפר פעם אחר פעם את החוק, כך לא מטפלים בתופעות ובטח לא בעבירות בניה."

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

ממשלת החמאס מאפשרת קריאות אללה וואכבר בשער שכם אבל דגל ישראל אסור

סילוואד: מאות בלתי מעורבים בצעדה לכיוון הבית של המחבל שחוסל באות הזדהות עימו.
מזהים את הפועל בניין שהעסקתם כי הוא הרבה יותר זול?

האלימות בשמאל לא פוסקת: אחרי שארגוני שמאל קיצוני קראו להגיע ולהתעמת עם ח"כ בן גביר - פעילי שמאל זרקו לעברו ביצים וניסו לתקוף אותו פיזית

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק