מאסר עולם למחבל שרצח את אברהם חסנו הי"ד – אשתו רותי התעלפה בבימ"ש

צילום: באדיבות ערוץ 7

בימ"ש הצבאי ביהודה גזר לפני זמן קצר מאסר עולם על המחבל שרצח בפיגוע הדריסה את אברהם חסנו הי"ד לפני כחמש שנים בדרום הר חברון. במהלך הדיון צעקו בני משפחת חסנו לעבר המחבל ומשפחתו והוצאו מאולם הדיונים באלימות ע"י אנשי שרות בתי הסוהר, אשתו של אברהם הי"ד רותי, התעלפה במהלך המהומה וכעת היא מטופלת במקום.

צילום: באדיבות ערוץ 7

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו אשר מלווה את משפחת חסנו ונמצא כעת בבימ"ש הגיב לפסק הדין "מאסר עולם זה המינימום, הגיע הזמן שהמחבלים האלו לא יחיו יותר בניינו."

אברהם חסנו הי"ד נרצח לפני כחמש שנים, בדרום הר חברון. חסנו הותקף באבנים סמוך לצומת אל פאוור, ויצא מרכבו כדי לנסות להימלט מההתקפה. או אז דרס אותו המחבל אלטיטי במשאית בה נהג, ונמלט מהמקום. בתחילה הואשם אלטיטי בהריגה בלבד, אולם בעקבות מחאה חריפה של בני משפחת חסנו הוחמר האישום להריגה בכוונה תחילה, עבירה המקבילה לרצח בה הוא הורשע.

צילום: באדיבות ערוץ 7

אתמול סיפרה לאה חסנו, ביתו של אברהם, על התמודדות המשפחה עם האובדן. במכתב אישי תיארה לאה "מה מרגישים כשהאדמה נופלת מתחת לרגליי, כשהמשפחה מתפרקת לרסיסים, רסיסי כאב, חוסר ודאות".

לאה תיארה כי אמה, רותי חסנו, נאלצת להחזיק לבדה 7 ילדים ו13 נכדים. עוד הוסיפה "הכאב שמפלח את ליבי כשאני רואה את בני ישן עם תמונה של סבא, אחרי ארבע וחצי שנים. כל תורתו ודרכו היא דרך החסד והאהבה. לא למדנו לשנוא, זה משחית את הנפש.. שום שנאה לא תמלא את ליבנו".

אברהם חסנו הי"ד
כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק