מאות משתתפים בכנס הבחירות של עוצמה • בן גביר: "החלום שלי – להיות ה-61 של נתניהו"

עוצמה יהודית
איתמר בן גביר. צילום: עמנואל גרסטל
בכנס לקראת החירות של עוצמה יהודית הערב בחולון אמר עורך הדין יורם שפטל: "אל תשימו לב בשום אופן למי שאומר שהמפלגה לא תעבור את אחוז החסימה – אלו דברי בלע, שנועדו להרתיע מצביעים פוטנציאליים"

מאות פעילים ותומכים השתתפו הערב (מוצ"ש) בכנס הבחירות של עוצמה יהודית בחולון. הכנס נערך בשטח הפתוח, על פי הנחיות משרד הבריאות. בכנס השתתפו רבני המפלגה, עו"ד איתמר בן גביר וראשי עוצמה יהודית, עו"ד יורם שפטל, הראפר יואב אליאסי (הצל), ושפי פז ודורון אברהמי, מובילי המאבק לגירוש המסתננים מדרום תל אביב.

יו"ר עוצמה יהודית והמועמד ברשימת הציונות הדתית לכנסת, עו"ד איתמר בן גביר, אמר בכנס: "יש לי חלום: להיות ה-61 של ראש הממשלה. אם אני אהיה ה-61 של ראש הממשלה נתניהו בעוד שלושה ימים, נגיד לו: 'אדוני ראש הממשלה, אנחנו רוצים שתהיה ראש הממשלה, אבל אנחנו רוצים להסתכל בעיניים של החיילים שלנו. ואנחנו רוצים להסתכל בעיניים של העם שלנו, והגיע הזמן לא רק לדבר ימין, לא רק לומר שצריך רפורמה במערכת המשפט, ולא רק לומר שאנחנו רוצים לדאוג לחיילים, ולא רק לומר שאנחנו רוצים לדאוג לדרום ולצפון, אלא לעשות את זה".

"אנחנו רוצים להסתכל בעניינים של החיילים שלנו" | צילום: אלנתן אמיתי – חדשות ימנים

עו"ד יורם שפטל אמר: "האיחוד המבורך הזה בין הציונות הדתית, עוצמה יהודית ונעם מבטיח במאת האחוזים, לא ב-99, אלא במאת האחוזים שהאיחוד של שלושת המפלגות האלו יהיה לו ייצוג מכובד בכנסת הבאה. אני מעריך שיקבלו לפחות חמישה מנדטים. לא לשים בשום אופן לב למי שאומר שהמפלגה לא תעבור את אחוז החסימה – אלו דברי בלע, שנועדו להרתיע מצביעים פוטנציאליים".

יואב אליאסי (הצל) אמר כי "אמרתי לאיתמר, אם אתה וסמוטריץ' תתחברו – אני אתאבד למענכם. אני עושה את זה כל יום, ואני הולך נגד הבייס שלי, שחושבים שאם אני תומך בנתניהו ובליכוד אני צריך לעשות רק את זה. אבל היום מי שתומך בביבי – חייב להצביע לבן גביר. אין דבר כזה להגיד 'אני ליכודניק' ולא להצביע לבן גביר. בלעדיכם – אין לביבי ממשלה".

שפי פז אמרה: "אנחנו חיים היום במקום בו היהודים הם מיעוט אתני, בתיעדוף הכי נמוך ומופעלת נגדם אכיפה בררנית ומשטרת ישראל משתפת עם זה פעולה. המאבק שלנו זה המאבק של עם ישראל כולו – האם זו תהיה מדינה יהודית או מדינת כל אזרחיה, כל מהגריה? בשביל זה אנחנו צריכים להצליח בבחירות".

בנוסף לזאת הודיע הערב העיתוני הבכיר שמעון ריקלין על תמיכתו בציונות הדתית ואמר כי: "הצבעה לבן גביר היא הצבעה לממשלת נתניהו".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק