להב"ה: השמאל הקיצוני חובר לערבים במטרה לשבש את ההפגנה הערב

שער שכם | צילום: חדשות ימנים
אירגון להב''ה מפרסם התכתבויות של אנשי שמאל הקוראים לשבש את ההפגנה הערב • "קורא לכמה שיותר יהודים להגיע הערב להפגנה, ויחד איתנו לדרוש מממשלת ישראל להנחית מכה אנושה על הטרור הערבי"

לידי ארגון להב"ה הגיעו תכתובות מקבוצות ווצאפ של ארגוני שמאל קיצוני, מהן עולה כי בכוונתם של פעילי השמאל להגיע הערב להפגנה אותה מארגן ארגון להב"ה, היוצאת מכיכר ספרא לעבר שער שכם, במחאה על אזלת היד המשטרתית בטיפול בטרור הערבי המתגבר בימים האחרונים.

כך בהודעה שנשלחה באחת הקבוצות, נכתב כי בכוונת פעילי השמאל ליצור "חומה אנושית של תקווה", במטרה "למנוע פוגרום בירושלים", כך לדבריהם.

יו"ר ארגון להב"ה, בנצי גופשטיין, מסר בתגובה: "יש מי שמעדיף לחבור לאויב ולא מעניין אותו שיהודים חוטפים מכות ומושפלים מידי יום בירושלים, ויש מי שאכפת לו מהכבוד הלאומי של עם ישראל ומריבונותה של המדינה היהודית על בירתה. אני קורא לכמה שיותר יהודים להגיע הערב להפגנה, ויחד איתנו לדרוש מממשלת ישראל להנחית מכה אנושה על הטרור הערבי ולשים סוף למציאות בה יהודים חוששים להסתובב בבטחה ברחובות".

גופשטיין הוסיף כי: "כמו כן אני קורא למשטרה לאפשר לנו להפגין באופן חופשי בהתאם לפסיקת בג"ץ, ומנגד למנוע מהגורמים שמגיעים על מנת לנסות לשבש את ההפגנה לייצר פרובוקציות שעלולות לסכן את שלום הציבור".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

ממשלת החמאס מאפשרת קריאות אללה וואכבר בשער שכם אבל דגל ישראל אסור

סילוואד: מאות בלתי מעורבים בצעדה לכיוון הבית של המחבל שחוסל באות הזדהות עימו.
מזהים את הפועל בניין שהעסקתם כי הוא הרבה יותר זול?

האלימות בשמאל לא פוסקת: אחרי שארגוני שמאל קיצוני קראו להגיע ולהתעמת עם ח"כ בן גביר - פעילי שמאל זרקו לעברו ביצים וניסו לתקוף אותו פיזית

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק