לאחר הביקורת חסרת התקדים של השופטים כנגד חוקרי ימ"ר ש"י – כתב אישום הוגש כנגד קטין

צילום: דוברות המשטרה
עורכי הדין : "כתב אישום שבנוי על ראיה אחת בודדת - הדבר לא יספיק לא למעצר ולא להרשעה"

עו"ד עדי קידר ועו"ד משה פולסקי מארגון חוננו אשר מייצגים את הקטין אשר כנגדו הוגש כתב אישום בבימ"ש המחוזי מרכז הגיבו לכתב האישום "לאחר עיון בכתב האישום והבקשה, עוד קודם להעתקת חומר הראיות, עולה כי כנגד הקטין עומדת ראיה פורנזית אחת בודדת בלבד שאין לה שום חיזוק ותימוך משום סוג שהוא.

אנו סבורים שהדבר איננו יספיק למעצרו ובטח לא להרשעתו של הקטין, אנחנו תקווה כי בית המשפט אכן יורה על שחרור בהקדם האפשרי." הוסיפו עורכי הדין.

נזכיר כי תחילה עצרו שוטרי ימ"ר ש"י יחד עם השב"כ בפרשייה חמישה חשודים, לאחר מספר ימי חקירה שוחררו כל החשודים, למעט הקטין, תוך שבימ"ש השלום בנצרת מעביר ביקורת קשה על התנהלות ימ"ר ש"י כלפי בימ"ש וכלפי העצורים. שופט בימ"ש השלום בנצרת מורן מרגלית תקף באופן חסר תקדים את נציג ימ"ר ש"י אבי טבעוני במהלך הדיון, לדברי השופט על כך שנציג הימ"ר הסתיר מידע מבימ"ש ועל כך שענה בחוצפה לבימ"ש. עוד כתב השופט כי התנהלות ימ"ר ש"י אינה מאפשרת התנהלות יום דיונים בצורה נאותה וכן שההתנהלות פגעה בזכויות העצורים, בהחלטה הורה השופט מרגלית למפקד ימ"ר ש"י לספק לבימ"ש תשובות בעניין בתוך 7 ימים, "חוצפה שלא נתקלתי בה מעודי בדיונים" אמר בין השאר השופט.

גם נשיא בימ"ש בנצרת השופט דורון פורת, הצטרף לביקורת, והורה כי פרוטוקול הדיון יועבר לניצב שמעון לביא, מפקד מחוז צפון במשטרה וכן לנצ"מ יורם אזולאי קצין אח"מ של מחוז צפון.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק