יצחק וסרלאוף מנכ"ל 'אחיעד': "לנצל את שעת הכושר – זה הזמן להוציא את המסתננים מישראל"

מנכ"ל עמותת 'אחיעד', יצחק וסרלאוף, קורא לממשלת ישראל לנצל את שער הכושר שנוצרה בעקבות משבר הקורונה על מנת לקדם את הוצאתם של המסתננים מישראל.

וסרלאוף, תושב דרום תל אביב, אומר היום כי "זה הזמן לנצל את שעת הכושר שנוצרה לקידום הוצאתם של המסתננים בישראל. תחום עיסוקם של מרבית המסתננים הבלתי חוקיים הוא בענפים שכעת מושבתים במשק, ומטבע הדברים הם הוצאו לחופשה כפויה, כאשר הם אינם זכאים לדמי אבטלה. מטבע הדברים מצבם הכלכלי הולך ונעשה רע, וכעת זהו בדיוק הזמן לנצל את המצב ולהוציא אותם מישראל".

יצחק וסרלאוף

וסרלאוף מסביר כי "בעקבות המצב הקיים, בו הוצאה כפויה של המסתננים עשויה להביא להדבקה המונית של כוחות הבטחון, ממשלת ישראל צריכה להקצות תמריצים כספיים עבור המסתננים שיעודדו אותם לעזוב את ישראל, כאשר מצבם הכלכלי הנוכחי בעקבות משבר הקורונה, יעודד אותם לקבל את אותם תמריצים ולעזוב את ישראל".

כזכור, לפני כשבועיים פנה וסרלאוף במכתב בהול למנכ"ל משרד הבריאות ולמ"מ מפכ"ל המשטרה, בדרישה לאכוף את הנחיות משרד הבריאות כנגד אוכלוסיית המסתננים, לאחר שדיווח על הפרה בוטה מצידה של ההנחיות. וסרלאוף אומר היום כי "בעקבות הפנייה, אכן חל שיפור קל בשטח וניכרת נוכחות ערה יותר של כוחות משטרה בשטח, אך זה לא מספיק. בימים הקרובים נציג תכנית חירום לטיפול במסתננים בעת המשבר אותה אנו מגבשים בימים אלו ב'אחיעד', ונעביר אותה לגורמים הרלוונטיים".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק