יעקב וידר: לפטור את התושבים מתשלומי הארנונה בתקופת הקרונה – "העירייה במועדים האלו קרסה ולא תפקדה"

יעקב וידר | מתוך דף הפייסבוק

השבוע תכונס לראשונה מאז פרוץ משבר הקורונה מועצת העיר בני ברק, לאחר שבחודשים האחרונים בניגוד למרבית מהעיריות בישראל, בוטלו כל ישיבות המועצה בטענה כי ההנחיות אינן מאפשרות, כרגע אין עילה משפטית למנוע את כינוס מועצת העיר והמועצה תתכנס לדיון שנראה שיהיה סוער.

יעקב וידר, חבר מועצת העיר ויו"ר סיעת הליכוד הגיש הצעה דחופה שתעלה להצבעה במועצת העיר, בדרישה לפטור את תושבי העיר מתשלומי הארנונה בתקופת הקורונה.

וידר הוסיף כי בחודשים האחרונים הוא טיפל במאות פניות של תושבי העיר שמשבר הקורונה גרם להם לנזק כלכלי חמור ביותר, "עד כדי כך שחלק מהם אף מתקשה מאוד לרכוש מוצרי מזון בסיסיים, ובימים האחרונים העירייה שלחה לאותן משפחות, ולשאר תושבי העיר, דרישות לתשלום ארנונה בסכומים משמעותיים על תקופת שיא משבר הקורונה".

וידר מאשים את עסקני העירייה כי "במועדים אלו העירייה קרסה לחלוטין וכמעט שלא סיפקה שירותים לציבור עד שבסופו של דבר הודחו העסקנים מניהול העיר ובמקומם מונה האלוף במילואים נומה לראש העיר בפועל", ומסיים כי "גם בשגרה עלויות הארנונה למגורים בבני ברק הן מהגבוהות בישראל, אף יותר מהרצליה, כפר שמריהו וסביון (!!), וזאת ללא כל הצדקה".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק