יו"ר הבית היהודי: "בנט השתמש בנו וזרק"

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
חגית משה. צילום: אתר רשמי, דוברות הבית היהודי
חגית משה, שעשתה היסטוריה ונבחרה בראשות הבית היהודי, יורה לכל הכיוונים . "לפיד לא בא בחשבון, אם סער או בנט ילכו איתו - לא נצטרף | הראיון המלא לכתב הפוליטי יהודה שלזינגר, יפורסם מחר (ו') במוסף "ישראל השבוע" של "ישראל היום".
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

חגית משה כבשה את ראשות הבית היהודי ועשתה היסטוריה. היא הפכה לאישה הראשונה שנבחרה לעמוד בראש המפלגה הדתית־לאומית אחרי 100 שנה. מדובר אמנם במפלגה שלא עוברת את אחוז החסימה, אבל סביב בחירתה התנהל קרב איתנים שעשוי להשליך אפילו על זהותה של הממשלה הבאה. בינתיים היא יורה לכל הכיוונים.

בראיון אומרת חגית משה: "דיברו על אפשרות ללכת עם בנט, כי הוא הולך לכיוון של ראשות ממשלה, לעומת הבית היהודי שהיא מפלגה סקטוריאלית. אז אמרתי שיש כאלה שרוצים ללכת למפלגת שלטון כדי להיות ראש ממשלה – זה פתק אחד, ויש פתק סקטוריאלי, שזה אנחנו, שרוצים בית יהודי של שישה־שבעה מנדטים. אבל יצא מישמָש. הם הבינו לְמה אני מתכוונת. אז טעיתי בדוגמה. בגלל זה להגיד שאני לא מבינה פוליטיקה?".

מנפתלי בנט היא נעלבה, פוליטית כמובן: "אני מעריכה אותו, הוא מוכשר. אבל הוא השתמש בבית היהודי וזרק".

נפתלי בנט. צילום: עדינה ולמן, דוברות הכנסת

על האפשרות לצרף אליה ואל סמוטריץ' את איתמר בן גביר היא אומרת בכנות שהיא, "חוששת מאוד מבן גביר. אני מקווה שאני סתם חוששת. כל הגישה הזאת שלו, זה לא אני. כל ההתלהמות הזאת. זה לא הסגנון שלי, זו לא השפה שלי. אני באה משפה אחרת. אבל אני לא פוסלת. צריך לבלוע הרבה צפרדעים בדרך".

עוצמה יהודית
"צריך לבלוע הרבה צפרדעים בדרך." בן גביר • צילום: עמנואל גרסטל

היא מצהירה על תמיכתה בחוק הצרפתי, אך כלפי העובדה שניצחונה עשוי לעזור לנתניהו להקים ממשלת 61, משה די אדישה: "אני עושה את זה כי לי חשוב הבית היהודי. זה שזה מתאים לרצונות של נתניהו, זה בסדר. אני לא ביביסטית, לא ליכודניקית, ולא באה בשם הליכוד".

לדבריה, "אם גדעון סער ילך עם לפיד, לא נלך איתו. ואם בנט ילך עם לפיד, לא נלך עם בנט. יאיר לפיד לא בא בחשבון. הגוש הערבי לא בא בחשבון".

גדעון סער ודני דיין. צילום: מתוף הטוויטר של גדעון סער
כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

לא רק לעבר בתים, עכשיו מצאתי קליע בגן המשחקים של ילדי השכונה. עוד ועוד ירי, המשטרה והצבא לא עושים כלום בנידון. מחכים שדם יהודי יישפך

ג'נין: המחבלים מפרסמים תיעוד של ירי לעבר לוחמי צה"ל לפני זמן קצר

יריות פגעו בכתובת מגוריו של מור, שנפצע קשה בלינץ' שביצעו ערבים בעכו במהלך שומר החומות, אותה כתובת שהופיעה בתעודת הזהות שלו שנגנבה במהלך הלינץ'. ארבעה כדורים חדרו לבית לפני שבוע ב4 לפנות בוקר, בנס איש לא נפגע.
נזכיר במהלך אחד הדיונים צעקו לעברו בני משפחתם של המחבלים 'נהרוג אותך'.

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק