יאיר גולן על תמיכת הרשימה המשותפת במחבלים: "זה לא מעניין אותי"

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
יאיר גולן. צילום: עדינה ולמן, דוברות הכנסת
לאחר שהאשים את עוצמה יהודית בגזענות ופשיזם, שאל ינון מגל את גולן מדוע אינו תוקף את המשותפת שתומכת במחבלים, אמר: "זה לא מעניין אותי, לא רוצה לעסוק בהם"
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

בימים האחרונים מתנהלת מתקפה חסרת תקדים של חלקים בתקשורת ופוליטיקאים מהשמאל נגד עו"ד איתמר בן גביר, אשר מתמודד ברשימת 'הציונות הדתית' לכנסת.

בראיון ל-103FM, התייחס יאיר גולן ממפלגת מרצ להסכם העודפים שנחתם הבוקר (רביעי) בין הליכוד לציונות הדתית, ואמר כי עוצמה יהודית היא "מפלגה פשיסטית, גזענית, אנטי דמוקרטית. אני חושב שהיא לא צריכה להיות כנסת ישראל ואנחנו נתקוף את המפלגה הזאת בכל הכוח". כשנשאל גולן מדוע הוא אינו תוקף את אלו שאינם נותנים אותות הוקרה למחבלים (המשותפת), ענה: "זה לא מעניין אותי, אני לא רוצה לעסוק בהם".

בן גביר. צילום: דוברות עוצמה יהודית

מוקדם יותר באותה התוכנית אמר יריב אופנהיימר (שלום עכשיו) כי הוא חד משמעית מעדיף את בל"ד על פני איתמר בן גביר ומפלגת נעם. ינון מגל שהגיש יחד איתו את התוכנית, ענה לאופנהיימר: "אתה מייצג מיעוט לא שפוי שמעדיף אנשים שרוצים לחסל את ישראל. זו מחלה אוטואימונית".

יו"ר האופוזיציה יאיר לפיד התמיד במתקפות והבוקר בתוך דקות אחדות, צייץ חמישה ציוצים בטוויטר כנגד הסכם העודפים שחתמו הליכוד והציונות הדתית. גם בתחילת השבוע (ראשון) צייץ לפיד ארבעה ציוצים רצופים בתוך דקות, נגד ריצת בן גביר.

בן גביר השיב הבוקר למתקפות ואמר: "הצמד טיבי-לפיד שוב נכנסים לפאניקה אחרי שהם מתחילים להפנים שאני בדרך לכנסת ובעזרת השם גם לממשלה הבאה. יש להם בהחלט הרבה סיבות טובות להיות בלחץ: הם שוב ייזרקו לאופוזיציה, ואנחנו ניישם כאן לראשונה מדיניות ימין אמיתית – במעשים ולא בדיבורים".

בן גביר הוסיף כי "הניסיון של יאיר לפיד להציג אותי כתומך טרור, בשעה שהוא מצהיר בגאווה שיקים ממשלה בה חברי הרשימה המשותפת יהיו שרים, הוא מפגן זלזול באינטיליגנציה של אזרחי ישראל. לפיד מוכן להפקיד את בטחונם של אזרחי ישראל בידי נציגים מובהקים של ארגוני הטרור הגרועים ביותר. יש דרך אחת למנוע את זה ממנו: רק אם רשימת הציונות הדתית תהיה חזקה".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

דיווח ראשוני: יהודי נפצע מבלוק שניזרק לעברו ע"י ערבים סמוך לשער שכם.
@YemanimNews

להב"ה: השמאל הקיצוני חובר לערבים במטרה לשבש את ההפגנה הערב

חדשות ימנים >>>
https://bit.ly/3xq0g0n

ארגון להב"ה: נגיע מחר לשער שכם למחות על אזלת היד מול הטרור הערבי

חדשות ימנים >>>
https://bit.ly/3sD4LRv

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

1 תגובה
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
רפאל שמיר
2 months ago

אין איש אפקטיבי יותר לטעמי בהפצת שינאת ישראל ביקום מהאוויל המשריש המנוול האלוף יהיר גולן, למעט אולי איזה אייתולה מופתי או מולה כזה או אחר…

כמה לא מפתיע שהוא עותר עם חבר מרעיו נגד 'חוק יסוד הלאום' ומשתדל בבריטניה לבטל את 'הצהרת בלפור'?!

✎ תגובה באמצעות פייסבוק