טרור הבלונים מעזה נמשך – מהבוקר: כ20 שריפות

בלוני תבערה. ארכיון. צילום: דוברות אשכול

ביישוב בתחום המועצה האזורית חוף אשקלון נצפה בלון אליו מחובר מטען חבלה. שוטרים וחבלן משטרה הגיעו למקום הדיווח על מנת לבצע טיפול מקצועי בחפץ החשוד. במהלך הגעת השוטרים למקום התפוצץ הפריט המחובר לבלון, לא נגרם נזק ואין נפגעים. עוד אירוע שהיה היום היה בחצר בבית בשדרות נמצא בלון אליו מחובר מטען נפץ שוגר מעזה לישראל, גם כאן לא היו נפגעים.

אנחנו רואים את ההסלמה בדרום בשבועות האחרונים, יותר ויותר בלונים שעפים לעבר שטח מדינת ישראל. אמש תקף צה"ל מספר יעדי טרור ברצועה, אך אין רגיעה בשטח. חמאס הודיע לישראל כי הוא לא יפסיק להפריח בלונים לעבר ישראל וזוהי רק התחלה. למרות תקיפות צה"ל והסנקציות המוטלות – ‏טרור הבלונים נמשך: מהבוקר פרצו 18 שריפות מנפילת בלוני תבערה בשטח ישראל.

על רקע ההסלמה בדרום נשיא המדינה רובי ריבלין ביקר היום (שלישי) בדרום ובסיור אמר ריבלין כי "טרור בלוני התבערה הם טרור לכל דבר ועניין, אם חמאס רוצה מלחמה – הם יקבלו מלחמה".

שר הביטחון בני גנץ אמר במסיבת העיתונאים שכינס היום בקריה על טרור הבלונים: כי צה"ל יגיב בעוצמה עד השבת השקט לדרום. "אם בשדרות לא יהיה שקט- גם בעזה לא יהיה שקט", אמר גנץ.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק