חשיפת ימנים: מי עומד מאחורי סקרי דיירקט פולס?

הסקר
הסקר

הבוקר (חמישי) הופץ עוד סקר שערך מכון הסקרים 'דיירקט פולס', בו בהתאם לסקרים האחרונים אותם ערך מכון הסקרים, רשימת 'ימינה' קיבלה מספרים מחמיאים, ומנגד עוצמה יהודית ממשיכה להיחלש. הסקר הופץ באופן מגמתי במאות אלפי מסרוני sms.

אלא שהיום, חושף לראשונה אתר 'ימנים' כי האיש שעומד מאחורי מכון הסקרים הנחזה להיות אובייקטיבי, הוא שלמה (מומו) פילבר, אחד מעדי המדינה המרכזיים נגד נתניהו, שיעיד במשפט שיחל בקרוב נגד ראש הממשלה.

הסקר
הסקר

פילבר זכור גם כמי שייעץ לנפתלי בנט בבחירות מועד א', כאשר הקים את 'הימין החדש' שכזכור לא עברה את אחוז החסימה ומנעה הקמת ממשלת ימין. מבדיקת אתר 'ימנים' עולה כי באופן 'מפתיע' פילבר מעניק בסקריו לנפתלי בנט ו'ימינה' מספרים מחמיאים, ומנגד מציג באופן שיטתי מגמת ירידה ביחס לעוצמה יהודית.

נזכיר, כי בבחירות מועד א' העניק פילבר בסקר מנדטים אותו ערך 14 מנדטים ל'ימין החדש', שכזכור, לא עברה את אחוז החסימה. בבחירות מועד ב' פילבר המשיך באופן שיטתי לגמד את עוצמה יהודית בסקרים אותם פירסם. גם בבחירות הנוכחיות המשיך פילבר במגמה, כאשר באופן 'מפתיע' עוצמה יהודית נחלשה בסקריו שבוע אחר שבוע.

יו"ר רשימת עוצמה יהודית, עו"ד איתמר בן גביר, הגיב לדברים ואמר: "הסקר של דיירקט פולס אמין בערך כמו שברוך מרזל יפתח מחר מכון סקרים ויתחיל לסקור את ימינה. מעבר לכך שפילבר הוא עד מדינה שמכר את נתניהו, הרי שהוא עבד עד לא מזמן באופן צמוד עם נפתלי בנט ואמינות הסקרים שלו שווה כקליפת השום, כאשר כעת הוא מנסה למכור גם אותנו".

עוד אומר בן גביר: "זאת כבר תקופה ארוכה שפילבר נלחם בעוצמה יהודית ומציג פייק סקרים. כולנו זוכרים את הסקר שפרסם פילבר בבחירות מועד א' בו הוא העניק 14 מנדטים לימין החדש, כאשר בפועל בנט ושקד לא עברו את אחוז החסימה".

בן גביר מוסיף: "חבל שפילבר לא טורח לכתוב גילוי נאות בכל סקר אותו הוא מפרסם, כי מי שעומד מאחורי הסקרים, היה אחד מיועציו של נפתלי בנט בבחירות סבב א' במיזם הכושל של הימין החדש, שבגללו עד היום לא קמה ממשלת ימין".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
1 תגובה
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
אלברט כהן
3 years ago

אסור להקים ממשלה עים כחול לבן ללכת לבחירות רביעי ואז הם יתרסקו

✎ תגובה באמצעות פייסבוק