ח"כ שרן השכל במצפה כרמים: פסק דין מרתיח

שרן השכל בעת ביקורה במצפה כרמים צילום: דוברות המועצה האזורית שומרון
בביקור שערכה ח"כ שרן אשכל היום במצפה כרמים אמרה: חיות למעשה קובעת סטנדרט משפטי חדש נגד יהודים • ישראל גנץ: בג"ץ ריסקו את זכויות האדם של מאות תושבים

סגנית יו"ר הכנסת ח"כ שרן השכל ערכה היום ביקור ביישוב מצפה כרמים שבבנימין, שם פגשה תושבים שהציגו לה את השלכות פסק הדין של בג"ץ בשטח. השכל התארחה אצל התושבים לצד ראש המועצה האזורית מטה בנימין ישראל גנץ ונציג פורום 'מלוכדים' דוד צביאל.

שרן השכל אמרה: "פסק הדין נגד מצפה כרמים מרתיח. חיות למעשה קובעת סטנדרט משפטי חדש נגד יהודים, שנקרא תום לב מוגבר. בעולם המשפט מכירים את המושג תום לב, אבל מסתבר שבעיני חיות יש כמה דרגות שונות של תום לב. שלא בתום לב, חיות פסקה להרוס עשרות בתים, להרוס חיים של עשרות משפחות, להרוס יישוב שלם.
כחברי כנסת ונבחרי ציבור, זו שליחותנו למנוע את ההריסה הזו. יש לנו שלוש שנים לתקן, ואני מבטיחה לפעול ככל יכולתי כדי שמצפה כרמים וכלל ההתיישבות הצעירה תוסדר".

ראש המועצה האזורית בנימין, ישראל גנץ:                 "בג"ץ ריסקו את זכויות האדם של מאות תושבים והורו על הריסת יישוב חי ומשגשג בהחלטת שערורייתית. לנבחרי הציבור זה ידוע וקיימת האחריות על ממשלת ישראל לפעול לשמירת הזכויות של התושבים הנפלאים כאן שהפריחו את השממה על הרי הירדן. אני מודה לחברת הכנסת שרן השכל על ביקורה החשוב ביישוב ומאחל לה בריאות איתנה ולידה קלה".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק