ח"כ קארה הצביע פעמיים בהצבעה: "ממשלת בנט, לפיד, עבאס – הפכה את הנוכלות לשיטה"

ניר אורבך ואביר קארה | צילום: אריה לייב אברמס
לאחר שפורסם כי אביר קארה (ימינה) הצביע בהצבעה במליאה פעמיים, הגיב ח"כ סמוטריץ': "כשמצביעים פעמיים זה מכוון. לא בשוגג". ח"כ שלמה קרעי הגיש תלונה ליועמ"ש

הבוקר בהצבעה במליאת הכנסת הצביעה ח"כ אביר קארה פעמיים, בשמו ובשמה של של ח"כ עידית סילמן. לאחר שהתברר הדבר, מחו ח"כים מהאופוזיציה ודרשו לפתוח בחקירה פלילית.

כזכור ב-2003 הורשע חכ"ל יחיאל חזן בהצבעה כפולה ועל חזן נגזרו על חזן 4 חודשי מאסר בפועל, שהומרו בעבודות שירות, ועוד שני חודשי מאסר על תנאי.

חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' פרסם בחשבון הטוויטר שלו לפני שעה קלה ביקורת כנגד אביר קארה בתגובה להצבעתו הכפולה במליאה דרך מחשבה האישי של עידית סילמן: "טענתו של אביר קארה שהוא הצביע במקום סילמן "בשוגג" אינה אמת והוא מוסיף בכך חטא על פשע. קארה הצביע פעמיים, גם במקום שלו וגם במקום שלה".

ח"כ בצלאל סמוטריץ' הוסיף: "קורה שח"כ מתבלבל בעמדה ומצביע בטעות בעמדה של ח"כ אחר (כמו שקרה ללפיד קודם והוא מיד הודיע על הטעות והמשכנו הלאה) אבל כשמצביעים פעמיים זה מכוון. לא שוגג".

חבר הכנסת שלמה קרעי הגיש תלונה דחופה ליועץ המשפטי לממשלה לפתוח בחקירה כנגד אביר קארה בחשד להצבעה כפולה בהצבעות והוסיף: ‏"מי שגנב את קולות הבוחרים, מצביע גם פעמיים במליאה וגונב את ההצבעות.

הכל "בטעות" כמובן. בושה!"

התלונה שנשלחה ליועמ"ש כנגד ח"כ אביר קארה

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר מסר בתגובה: "בהתחלה הם גנבו את הבחירות ועכשיו הם גנבו את ההצבעות. ממשלת בנט, לפיד, עבאס – הפכה את הנוכלות לשיטה ונעשה הכל כדי להפיל את הממשלה הרעה הזו".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק