ח"כ סער מתפטר מהליכוד ומהכנסת

צילום: עדינה ולמן, דוברות הכנסת
ח"כ גדעון סער הודיע הערב במסיבת עיתונאים כי יפרוש מרשימת הליכוד ומהכנסת • "הליכוד שינה את פניו והתרחק מדרכו הממלכתית" אמר

ח"כ גדעון סער מהליכוד הודיע הערב (שלישי) במסיבת עיתונאים שכינס כי הוא פורש מן הליכוד ומהכנסת ותקף את רה"מ נתניהו: "תנועת הליכוד הפכה לכלי שרת עבור האינטרסים של העומד בראשה, כולל כאלה הנוגעים למשפטו הפלילי. את הנאמנות לדרך, לערכים ולרעיון החליפו חנופה והתבטלות הגובלים בפולחן אישיות לאדם, בשר ודם".

"הממשלה ביזתה את האמון הציבורי הרחב שניתן לה עם הקמת המממשלה הזו. התייסרתי תקופה ארוכה עם ההחלטה שאותה קיבלתי. איני יכול יותר לתמוך בממשלה בראשות נתניהו ולהיות חבר בליכוד" אמר.

סער הוסיף: "היום ישראל זקוקה לאחדות ויציבות נתניהו לא יוכל להעניק לה את שתיהן, צו השעה הוא החלפת שלטון נתניהו".

סער הכריז כי יקים מפלגה חדשה: "החלטתי להקים ולהנהיג תנועה פוליטית חדשה כדי להתמודד מול נתניהו ולהחליפו. זאת תהיה תנועה לאומית וחברתית רחבה שתבנה לזמן ארוך" חתם.

במפלגת הליכוד הגיבו לדברי ח"כ סער: "גדעון סער עוזב כי הוא הובס בפריימריז וכי בסקרים הפנימיים של הליכוד שנערכו בימים האחרונים הוא צונח לעשירייה השנייה.

סער שנשבע פעם אחר פעם ש״הליכוד הוא ביתי ולא אפרוש אם אפסיד, אני לא מאמין ברסיסי מפלגות״ – הובס, הפר את כל הבטחותיו ונטש את הליכוד דווקא בשעה שראש הממשלה נתניהו מביא מיליוני חיסונים לאזרחי ישראל, הוריד את התחלואה והתמותה לאחת הרמות הנמוכות בעולם ומביא הסכמי שלום היסטוריים.

סער החליט לנטוש את הימין, לחבור ללפיד ולהצטרף לרשימה ארוכה של פוליטיקאים שנטשו את הליכוד ואחר כך התרסקו לחלוטין. כמו בעבר, הליכוד יישאר מאוחד ומלוכד ואם יגרר לבחירות – ינצח".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק