ח"כ ניסים ואטורי הצטרף לשביתת הרעב על אי ההסדרה

ח''כ ואטורי עם יוסי דגן • צילום: רועי חדי
ראש מועצת שומרון יוסי דגן שוחרר מבית החולים וחזר היישר למאהל המחאה, ח''כ ואטורי הגיע למאהל והודיע לדגן כי הוא מצטרף אליו ולמשפחות לשביתת הרעב.

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן שהתמוטט היום לאחר שבוע של שביתת רעב במאהל המחאה של ההתיישבות הצעירה, שוחרר מבית החולים שערי צדק – וחזר היישר למאהל המחאה. ח"כ ניסים ואטורי מהליכוד, הגיע למאהל המחאה והודיע לראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן כי הוא מצטרף אליו ולהנהגת ההתיישבות הצעירה בדרישה להסדרת ההתיישבות הצעירה:

"החלטתי להצטרף בלב שלם לשביתת הרעב של חבריי מההתישבות הצעירה וראש מועצת שומרון יוסי דגן ששב לשבות רעב לאחר שאושפז" אמר במקום ח"כ ואטורי "בכך אני מצטרף לחבריי, תושבי ההתיישבות הצעירה המבקשים לקבל את הזכויות הבסיסיות של כל תושב בארץ ישראל. אני מחזק את ידיו של ראש הממשלה שפועל להסדרת ההתיישבות הצעירה וקורא לשאר שרי הממשלה לפעול להסדרת היישובים לאלתר".

ח''כ ניסים ואטורי במאהל המחאה • צילום: רועי חדי

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון הודה לו ואמר: "אני מאוד מודה לך על הדברים המחזקים, מתחננים להסדרה שנים, האנשים הטובים האלו מעלים דרישה שהיא מוצדקת. אנחנו מצפים מראש הממשלה ומשר הבטחון לשבת ביניהם ולהגיע להבנה. לא ייתכן להפקיר 25,000 בני אדם מתוכם 18,000 ילדים ללא חיבור מים חשמל ותשתיות".

מי שתמכה אף היא, היא חברת הכנסת מירי רגב שהתקשרה אמש ליוסי דגן לאחר שהושפז בבית החולים ואמרה לו: "הבריאות שלך יותר חשובה, נסדר הכל אחר כך".

רגב בשיחה אל דגן

איש ההתיישבות בועז העצני השובת גם הוא רעב במקום אמר: "ההצטרפות של חכ ואטורי לשביתת הרעב היא צעד חסר תקדים, אמירה מוסרית מאין כמותה, הגיע הזמן להסדיר את ההתיישבות הצעירה".

כזכור מזה למעלה משבועיים שוהה הנהגת ההתיישבות הצעירה מול משרד ראש הממשלה באוהל מחאה בדרישה להסדיר את ההתיישבות הצעירה ולחבר כ 25,000 בני אדם ב 49 ישובים ביו"ש למים וחשמל מסיבות הומניטריות. ראש מועצת שומרון יוסי דגן העביר את לשכתו לאוהל המחאה בתחילת השבוע שעבר. ולפני שבוע הצטרף לשביתת הרעב של מנהיגי ההתיישבות הצעירה, בגינה התמוטט היום ופונה לבית החולים. דגן נשאר בבית החולים כ 5 שעות קיבל טיפול רפואי עירוי נוזלים עבר סדרת בדיקות ושוחרר ואף חסר למאהל המחאה.

ח"כ ניסים ואטורי מהליכוד הודיע היום כי הוא מצטרף לשביתת הרעב של ההתיישבות הצעירה. ראש מועצת שומרון שהתמוטט היום לאחר שבוע של שביתת רעב.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק