ח"כ חדש בהר הבית – עמית הלוי • קרוב לאלפיים עולים בחודש אלול

ח"כ עמית הלוי. צילום: חיים קרויזר, מטה ארגוני המקדש
ח"כ חדש בהר הבית אשר הצטרף ח"כ הלוי לשדולה הרחבה של חברי הכנסת העולים להר • כ-35 חתנים, כלות, חתני וכלות בת מצווה ובעלי שמחות אחרים עלו החודש להר הבית

חבר הכנסת עמית הלוי עלה הבוקר להר הבית בעלייה האחרונה לשנת תש"פ. ח"כ הלוי הסביר בהר הבית כי מצוות העליה למקום שמוטלת על כל יהודי, היא חובה מיוחדת לפוליטיקאים ואנשי ציבור, כדי לעמוד לפני השם, ולכוון את המעשים לשם שמים.

עם עלייתו היום להר הבית הצטרף ח"כ הלוי לשדולה הרחבה של חברי הכנסת העולים להר. הלוי חתם את עליות היהודים להר הבית בשנת תש"פ בברכה 'שתכלה שנה וקללותיה "ומחלותיה", תחל שנה וברכותיה ממקור הברכות, מהר הקודש".

ח"כ עמית הלוי. צילום: חיים קרויזר, מטה ארגוני המקדש

כמו כן: במהלך חודש אלול, החודש החותם את שנת תש"פ – 1,712 מתפללים יהודים פקדו את הר הבית. בין העולים לפחות 35 חתנים, כלות, חתני וכלות בת מצווה ובעלי שמחות אחרים.

בחודש אלול הר הבית היה פתוח ליהודים במשך 90 שעות מתוך 696, (13%). בחלוקה של 4.5 שעות ביום, 20 ימים מכל החודש. שניים שהשתחוו בהר החודש הוצאו ממנו במהלך החודש.

הר הבית ייפתח מחדש ליהודים בחג השני של ראש השנה, ביום ראשון הקרוב, מאחר והוא סגור ליהודים בימי שישי ובשבתות, ללא כל עילה נראית לעין.

רבנים: בין העולים החודש אל הר הבית נצפו הרב שמואל דוד רב של עפולה, הרב ישראל אריאל ראש ישיבת ומכון המקדש, הדיין הרב בניהו ברונר נשיא ישיבת צפת, הרב יהודה שלוש מרבני נתניה, הרב יצחק לוי, הרב יצחק ברנד, הרב מרדכי סבתו, הרב יוסף אלבום, הרב דודי שפיץ, הרב יוחאי מקבילי, הרב שמואל מורנו, הרב אליהו וובר, הרב אלישע וולפסון ועוד.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק