חה"כ כהנא על החיבור בין סמוטריץ' לימין החדש: "טעות קשה, לא מכיר דבר כזה"

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
מתוך חשבון הטוויטר של ח"כ כהנא
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

בראיון רדיו לתוכנית קלמן ליברמן בכאן רשת ב', דוחה הבוקר (ראשון) חה"כ כהנא ההימין החדש את הדיווחים לפיהם בצלאל סמוטריץ' עומד לחבור למפלגתם. לדברין של כהנא: "זאת תהיה טעות קשה מצד הימין. לא מכיר דבר כזה."

נזכיר כי ביום שישי האחרון חתמו מפלגות עוצמה יהודית והבית היהודי על הסכם לריצה משותפת בבחירות הקרובות, אך בצלאל סמוטריץ' טרם חתם ומאז הוא שומר על שתיקה בנושא.

על פי הדיווחים האחרונים, סמוטריץ' אינו מרוצה מסדר הרשימה (2,5,8,11) ומחלוקת התיקים (שר שני). כל זאת למרות שבבחירות מועד א' וב' במהלך המו"מ עם עוצמה יהודית קרא סמוטריץ' לחברי עוצמה לוותר על האגו ולהצטרף לרשימה גם במקומות שאינם ריאלים, ואף הצהיר: "אני מוכן לעשות כל ויתור שצריך".

אמש שב בן גביר וקרא לשר סמוטריץ לחבור אליהם למפלגה אחת. "ידידי השר בצלאל סמוטריץ', תראה את הפחד של השמאל מכך שחלומם להחליף את שלטון הימין, קרס. אני קורא לך גם הערב הזה לגלות אחריות ולהצטרף לציבור מנצח. ויתרתי לא מעט בחיבור הזה ולמרות שעוצמה יהודית היא המפלגה היותר חזקה מבין שלושת המפלגות הבית היהודי, האיחוד הלאומי ועוצמה יהודית – אנחנו החלטנו שצריך לוותר בשביל הניצחון" קרא בן גביר.

עוד הוסיף בן גביר כי "בנוסף שלא כמו שנעשה כלפינו בפעם הקודמת כאשר אתה והרב רפי סגרתם והותרתם לנו את המקום השמיני הלא ראלי, הרי שהפעם גם אני וגם הרב רפי התעקשנו לשמור על כבודך מעמדך והמקומות שקיבלתם הם אותם מקומות שקיבלתם גם בפעם הראשונה כולל תפריד שר עבורך – בצלאל , זה הזמן לחיבור. בוא תצטרף לימין המנצח"

(תמונה – מתוך חשבון הטוויטר של כהנא)

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

ממשלת החמאס מאפשרת קריאות אללה וואכבר בשער שכם אבל דגל ישראל אסור

סילוואד: מאות בלתי מעורבים בצעדה לכיוון הבית של המחבל שחוסל באות הזדהות עימו.
מזהים את הפועל בניין שהעסקתם כי הוא הרבה יותר זול?

האלימות בשמאל לא פוסקת: אחרי שארגוני שמאל קיצוני קראו להגיע ולהתעמת עם ח"כ בן גביר - פעילי שמאל זרקו לעברו ביצים וניסו לתקוף אותו פיזית

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק