חה"כ אריאל קלנר במכתב חריף לשגרירי המדינות הממנות את "הקרן למגיני זכויות אדם"

חה"כ אריאל קלנר במכתב לשגרירי המדינות גרמניה, נורבגיה ושוויץ: "מדינותיכם מממנות ארגונים המספקים הגנה משפטית למפגינים נגד רה"מ"

חה"כ אריאל קלנר המכהן כיו"ר השדולה למאבק בדה-לגיטימציה והאנטישמיות בכנסת, פנה במכתב חריף לשגרירי המדינות המממנות את "הקרן למגיני זכויות אדם" המספקת הגנה משפטית למפגינים מול מעון רה"מ בבלפור.

על פי האתר הרשמי של הקרן, היא מציעה שירות קו חם לסיוע במתן ייעוץ וייצוג משפטי, עבור פעילות מחאה, מעצרים משטרתיים ואף ייצוג בבית משפט.

"הקרן בה אתם תומכים, מספקת הגנה משפטית למפגינים אלימים ופורעי חוק מול מעון בית ראש הממשלה בבלפור" טען קלנר במכתב. "המפגינים מתעמתים עם שוטרים, ואף פוגעים בבריאות הציבור תוך רמיסה של כללי הריחוק החברתי."

"כיו"ר השדולה למאבק בדה-לגיטימציה נגד מדינת ישראל, אני רואה בכך התערבות בוטה בענייניה הפנימיים של ישראל. היעלה על הדעת שמדינת ישראל תספק הגנה משפטית למפגינים פורעי חוק בברלין?"
"אני קורא לכם לעצור את המימון לפעילות זו", לדברי קלנר.

כזכור סוגיית המימון מצד מדינות זרות לארגונים המספקים הגנה משפטית למפגינים פורעי חוק עלתה בכנס שקיימה השדולה בשבוע שעבר בדיון נרחב יותר על מעורבות מדינות זרות בישראל.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

ממשלת החמאס מאפשרת קריאות אללה וואכבר בשער שכם אבל דגל ישראל אסור

סילוואד: מאות בלתי מעורבים בצעדה לכיוון הבית של המחבל שחוסל באות הזדהות עימו.
מזהים את הפועל בניין שהעסקתם כי הוא הרבה יותר זול?

האלימות בשמאל לא פוסקת: אחרי שארגוני שמאל קיצוני קראו להגיע ולהתעמת עם ח"כ בן גביר - פעילי שמאל זרקו לעברו ביצים וניסו לתקוף אותו פיזית

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק