זורק האבנים נעצר: בחוננו מבקשים שיואשם בניסיון לרצח

צה"ל עצר את המחבל שיידה אבן על מכונית ישראלית בכפר אל ערוב בשבוע שעבר. בארגון חוננו המייצג את נהג הרכב שנגע ביקשו להאשים את המחבל בניסיון רצח "פיגוע חמור שהיה יכול להסתיים בתוצאה קטלנית"

צה"ל עצר את המחבל שידה אבן מטווח אפס לעבר מכונית ישראלית בכפר אל ערוב בשבוע שעבר. בארגון חוננו, המיצג את נהג הרכב, בירכו על המעצר וכעת מבקשים להאשים את המחבל בלא פחות מניסיון לרצח.

הפיגוע אירע ביום רביעי האחרון, עת נסעו הנהג ואשתו מקרית ארבע לכיוון ירושלים. בכפר אל ערוב, סמוך ל'פילבוקס' מאוייש חיילים ובעוד הרכב נוסע, ניגש המחבל אל הרכב וזרק אבן גדולה הישר אל השמשה הקדמית.

האבן פגעה ברכב, ניפצה את השמשה הקדמית, חלפה סמוך לפניה של אשת הנהג תוך שרסיסי זכוכית רבים מתפזרים עליה ופוצעים אותה ולבסוף פגעה האבן בנהג עצמו. נהג הרכב עצר מיד, והמחבל נמלט מהמקום.

כאמור, צה"ל עצר את המחבל, שתועד בסרטון מצלמת הרכב. עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו המיצג את הנהג מסר "מדובר בפיגוע אבנים חמור שהיה יכול בנקל להסתיים בפגיעה קשה או חלילה בתוצאה קטלנית. אבקש להעמיד את המחבל לדין בגין ניסיון לרצח, לא פחות".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

ממשלת החמאס מאפשרת קריאות אללה וואכבר בשער שכם אבל דגל ישראל אסור

סילוואד: מאות בלתי מעורבים בצעדה לכיוון הבית של המחבל שחוסל באות הזדהות עימו.
מזהים את הפועל בניין שהעסקתם כי הוא הרבה יותר זול?

האלימות בשמאל לא פוסקת: אחרי שארגוני שמאל קיצוני קראו להגיע ולהתעמת עם ח"כ בן גביר - פעילי שמאל זרקו לעברו ביצים וניסו לתקוף אותו פיזית

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק