ועידת נוער ריבונות בהשתתפות מאות בני נוער

צילום: אלנתן אמיתי
הכנס נערך בעוז וגאון ובו השתתפו רבנים ואנשי ציבור. אריה קינג: בושה לממשלת הליכוד שעברה ולממשלת בנט הקרובה שהריבונות לא קיימת אצלם בקווי הממשלה

תנועת נוער ריבונות קיימה היום (חמישי) ועידה בנושא ריבונות על יהודה ושומרון ובקעת הירדן יחד עם מאות בני נוער ובהשתתפות מנכ"ל מועצת ישע יגאל דילמוני, ראש מועצת גוש עציון שלמה נאמן, רב בעיר צפת הרב שמואל אליהו, צבי יחזקאלי יהונתן פולארד וסגן ראש העיר ירושלים אריה קינג.

הכנס התקיים בפארק עוז וגאון שהוקם לזכר שלושת הנערים שנחטפו ונרצחו בדרכם חזרה מהישיבה לביתם ביוני 2014.

אריה קינג שנכח בכנס אמר: "הריבונות היא דבר נחוץ ובהקדם האפשרי, עצם העובדה שבממשלה הקרובה אין ולו מפלגה אחת ששמה את זה כתנאי להקמת הממשלה זה מחדל, זה בושה לכל אחד מחברי הממשלה הקרובה".

צילום: אלנתן אמיתי

עצם העובדה שבממשלה הקודמת בראשות בנימין נתניהו לא התקדמנו ולא נעשה מאומה בנושא הריבונות, ולא הוחל ריבונות על מטר מיהודה ושומרון; זה בושה לממשלת הליכוד שעברה ולממשלת בנט הקרובה שהריבונות לא קיימת ולא נמצאת בקווי הממשלה".

"ולכן המוצא האחרון שלנו הוא הנוער השטח והציבור צריך לקבוע עובדות בשטח וכמו שאנחנו היינו כאן בעוז וגאון כמו שראינו את הפעילות ביישוב אביתר ככה צריך לפעול להתיישבות ולריבונות כי אין לנו על מי לסמוך, הפוליטיקאים שנכנסים לכנסת שוכחים את ההבטחות שלהם. כולם יושבים בכסאות הממשלה ושוכחים את כל ההתחייבויות שלהם".

"ולכן המוצא האחרון זה עובדות בשט. התיישבות בעוז גאון, התיישבות בהר ברכה, התיישבות ביישוב אביתר התיישבות בכל מקום בארץ בעזרת השם בעקבות ההתיישבות תבוא גם ריבונות".

"זה לא יקרה בדרך אחרת עד שנראה מנהיגי ימין אמיתיים לא כאילו של סיסמאות בלבד כמו ימינה תקווה חדשה והליכוד.
עד שיהיה מנהיגים אמיתיים לא נראה ריבונות ועד שלא נראה ריבונות אנחנו נמשיך לקבוע עובדות בשטח כמו היום הגדול הזה של מאות נערים ונערות מכל הארץ שתובעים ריבונות בעכו ומשילות ביפו ובלוד ובכל מקום בו יש סימן שאלה על הריבונות והמשילות שלנו".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק