וואטספ תוסיף מספר תכונות חדשות בהן "קריאה מאוחרת" והשתקת סרטונים – כל הפרטים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
צילום: אלנתן אמיתי
וואטסאפ צפויה בקרוב לערוך שלושה עדכונים חדשים באפליקציה- שליטה מוגדלת על הרקעים באפליקציה, מצב "קריאה מאוחרת" ואפשרות לביטול האודיו בשליחת קטעי ווידאו
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

אפליקציית וואטסאפ הפופולרית צפויה לקבל בקרוב תוספת של שלושה פיצ'רים חדשים, כך עולה מדיווחים של אתר WABetaInfo על סמך גרסאות הבטא של האפליקציה.

העדכון הגדול ביותר מבין הפיצ'רים השונים צפוי להגיע בדמות יכולות השליטה המשופרות של המשתמש ברקעים באפליקציה. מהמידע החדש עולה כי משתמשים יוכלו לשלוט באופן פרטני על הרקע בכל שיחה/קבוצה באופן נפרד ולא רק לקבוע רקע אחד לכלל השיחות השונות, כאשר תהיה שליטה על מידת השקיפות של כל רקע באופן ידני, ותהיה אף אפשרות להוספה של סטיקרים (WhatsApp Doodle) על גבי חלק מהרקעים.
בנוסף, עושה רושם כי וואטסאפ תגדיל את אוסף הרקעים המובנים באפליקציה עם 32 רקעים "בהירים", 29 רקעים "כהים" ורקעים בעלי צבע אחיד אליהם יוכלו המשתמשים להוסיף את הסטיקרים השונים.

התכונה השניה מגיעה מגרסת הבטא של וואטסאפ למערכת ההפעלה iOS, ומעידה על שדרוג לאפשרות ארכיון ההודעות בוואטסאפ בדמות סימון חדש – "קריאה מאוחרת" (Read Later). מדובר באפשרות לסימון והעברה של שיחות צ'אט או קבוצות וואטסאפ ל"ספריית" ארכיון חדשה בשם "קריאה מאוחרת", כשביצוע העברה לספריית ארכיון זו תפעיל מצב השתקה חכם לשיחה או לשיחה הקבוצתית, כך שהמכשיר ימשיך לקבל הודעות חדשות בשיחות אלו, אך לא יתריע על כך למשתמש. אופי הפעולה מזכיר את זה של מצב ה"השתק" באפליקציה, אך בניגוד להשתקה, המצב החדש יספק אפשרויות נוספות כמו הוצאה של השיחה מהתיקייה במידה ומתקבלות הודעות חדשות.

התכונה החדשה האחרונה עליה עובדת וואטסאפ בסבב זה נוגעת לאפשרות הפשוטה למדי של שליחת סרטונים בוואטסאפ, עם היכולת להשתיק את האודיו של הסרטון טרם השליחה שלו באמצעות כפתור "השתק" יעודי.
בעוד שחברת פייסבוק ממשיכה לפתח את אפליקציית וואטסאפ הפופולרית ולהוסיף לה אפשרויות חדשות באופן תדיר, ממשיכים מפתחי האפליקציה המתחרה טלגרם לשלוח עדכונים רבים אף יותר ומציעים למשתמשים אוסף פי'צרים המתרחב באופן קבוע ומרשים.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

הבדואים בנגב מוסרים ד"ש ותודה על האמל"ח.
בהצלחה בפרעות תשפ"ב.

שבוע טוב ממדינת הבדואים בנגב!
איזה מזל יש לו שהוא לא הרבש"צ של ענתות

אם יהודים יכתבו עם ישראל חי בכפר ערבי ישר תשמעו בתקשורת, פוליטיקאים יגנו והמשטרה תפתח בחקירה.
אבל כמה מכם שמעו שערבים הציתו השבוע רכב בשכונת שמעון הצדיק?
זו אגב הפעם הרביעית בחצי שנה האחרונה שערבים הציתו לאותו יהודי את הרכב.

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק