התושב חשף: יש מצלמת דרך ברכב הימ"ר שנגח את אהוביה סנדק ז"ל למותו

אהוביה סנדק ז"ל
תושב השומרון חשף היום (שלישי) ברכב שוטרי ימ"ר ש"י החשודים בהרג אהוביה סנדק ז"ל אכן מותקנת מצלמת רכב בניגוד לטענת המשטרה השקרית

עו"ד נתי רום מארגון חוננו, פגש לפני זמן קצר בתחנת המרה בימ"ר ש"י את תושב השומרון שנעצר הבוקר בצומת תפוח. עו"ד רום שמע מהתושב את מה שקרה הבוקר בצומת, והעניק לו סיוע משפטי.

ע"פ הדברים שמסר התושב לעו"ד רום, לאחר שהבלשים, שחלקם הם החשודים בהרג הנער סנדק ז"ל, מסרו לו את הצו המנהלי, הוא זיהה כי ברכבם, רכב הטויוטה בו בוצעה הנגיחה של רכבו של סנדק ז"ל, ישנה מצלמת רכב המתעדת את הדרך וזאת בניגוד לטענת המשטרה שברכב אין מצלמת רכב. התושב החל לתעד את רכבם ולמחות לעברם על כך שהם הרגו לו חבר, בתגובה לדברים איש השב"כ שנכח במקום הורה לשוטרים לעצור אותו.

"אני יוצא כרגע מייעוץ למרשי כאן בימ"ר ש"י, בחור בן 26 שנסע לעבודתו בבוקר בצומת תפוח ונעצר ע"י כוח של ימ"ר ש"י ורכז שב"כ, אותו רכז ששלח לו הודעה, סוג של איום אם הוא לא יתנהג יפה ויפסיק את המחאה הוא ישלם על כך, הגיע אליו ואמר לו "הבטחתי ואקיים" והגיש לו צו מנהלי שאין לו שום ביקורת שיפוטית למעצר בית מלא לחודשיים." סיפר עו"ד רום.

רום סיפר על אודות המעצר "ברגע זה מרשי מזהה רכב טויוטה אוונסיס באותו צבע של הרכב בתאונה של אהוביה ז"ל עם מצלמת רכב בפנים והיה לו חשוב מאוד לתעד את זה, כי הוא בעצם רואה שיש מצלמות דרך למרות שמשטרת ישראל הצהירה שאין, והרכב עם מצלמת דרך. לאחר שמשחררים אותו הוא נוסע לכיוון הרכב ומצלם את הרכב הזה וכמובן מטיח גם בשוטרים את מעורבותם. מדובר בשוטרים שחשודים באירוע של אהוביה ז"ל.

לצערנו הוא נמצא כאן עצור בחשד לאיומים. העובדה שאותם שוטרים שחשודים בהרג הטראגי של אהוביה, נמצאים כאן, מגיעים אליו ועוצרים אותו, והעובדה שרכז שב"כ ששלח סוג של איום לפני שלושה שבועות בסמס לבחור הזה ואומר "הבטחתי ואקיים", היא שבירת אמון קשה מאוד. אי אפשר להתנהל כאן כך במדינה דמוקרטית ואני מקווה מאוד שהחשוד ישוחרר. הוא כמובן איננו מעוניין לשתף פעולה עם אותם שוטרים שחשודים והוא מבקש לומר את דברו בבית משפט או ביחידה אחרת." סיפר עו"ד רום.

נזכיר כי הבוקר, התושב, נשוי ואב לתינוק, נעצר בעת שהיה בנסיעה בצומת תפוח. עדים למעצר סיפרו כי "הבלשים הצמידו את התושב לגדר כמו מחבל. אני תיעדתי את זה והם דרשו ממני למחוק את הצילומים. מחקתי כי לא ידעתי שמותר ע"פ חוק לצלם אותם. הם לא נתנו לו לתעד אותם. הורידו לו את היד בכח שלא יצלם.", הבלשים מסרו לתושב, צו מנהלי, החתום בידי אלוף פיקוד שומרון, המורה לו לשהות במעצר בית מנהלי למספר חודשים.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק