התביעה של בני סכנין כלפי עו"ד בן גביר נסגרה

עו"ד איתמר בן גביר. צילום: דוברות עוצמה יהודית
בני סכנין תבהיר כי היא מצרה על הרעש שהוקם באצטדיון דוחא בעת הטקס להרוגי נחל צפית, בן גביר יבהיר כי הוא לא התכוון לייחס להנהלה את הרעש להנהלת הקבוצה אלא לאוהדיה, והתביעה של סכנין נגד בן גביר תסתיים מבלי שעורך הדין ישלם שקל.

בית משפט השלום בהרצליה נתן תוקף של פסק דין להסכם פשרה בין קבוצת בני סכנין לעורך הדין איתמר בן גביר שנתבע על ידי הקבוצה על סך של חמש מאות אלף ש"ח כאשר בכתב התביעה נטען כי זמן קצר לאחר האסון בנחל צפית התקיים משחק כדורגל בין קבוצת בני סכנין להפועל רעננה  נערך טקס לזכר הרוגי נחל צפית. נטען כי עו"ד בן גביר טען כי הטקס בוזה על ידי סכנין, וכי בפוסט שכתב בפייסבוק טען כי מדובר בקבוצה של מחבלים ונתמכת טרור. סכנין טענה כי בעקבות הדברים של בן גביר גם ראש הממשלה גינה את הקבוצה וקמה סערה ציבורית סביב הקבוצה כאשר לטענתם הטקס לא בוזה, לא נשמע כל רעש, וכי בן גביר השמיץ והכפיש את הקבוצה.

בדיונים שהתקיימו בפני השופט ד"ר יעקב שקד הסב השופט את תשומת לב הקבוצה כי אכן בקלטת שמתעדת את הטקס נשמע רעש וכי טענת בן גביר שהטקס בוזה עשויה להסתבר כנכונה. כמו כן הודיע עורך הדין כי  בכוונתו, להזמין את השחקן ערן זהבי כעד מטעם ההגנה  להעיד על התנהלות אוהדי סכנין וכי הקבוצה נתנה אות הוקרה למחבל עזמי בשארה. אנשי סכנין הבהירו מצידם כי הם אינם קשורים לביזוי הטקס וכי אין לקבוצה ולהנהלה כל חלק.

לאור אלה ובהמלצת השופט, הגיעו הצדדים להסכם ולפיו הם ימסרו הודעה כי :"שמענו את הצעת בית המשפט, שנתנה לצרכי פשרה מבלי לחרוץ דעה ומפאת דרכי שלום לפיה הצדדים מצרים על כך שהוקם על ידי קבוצת ילדים רעש באצטדיון דוחא בעת דקת הדומיה לזכרי הרוגי נחל צפית, בעת משחק נשוא התביעה ובנוסף הנתבע לא התכוון ליחס לתובעת/ לעמותה המנהלת את קבוצת כדורגל בני סכנין או לראשיה, עידוד של הקמת הרעש כאמור לעיל".

כמו כן לעניין הפוסטים שכתב בן גביר נגד סכנין  הסכימו הצדדים לפרסם הודעה לפיה הם מגנים אלימות בכדורגל. כאמור התביעה הסתיימה כאשר כל צד ישא בהוצאותיו ( בן גביר יוצג על ידי עצמו ואילו סכנין יוצגה על ידי עורך הדין דן חי).

עו"ד בן גביר: שמח שהנהלת סכנין הבהירה שהיא מצרה על הרעש וביזוי הטקס על ידי אוהדים. מדובר בביזוי שפל ומגעיל שפוגע בכל מי שחי כאן. מתפלל ומקווה שסכנין לא תעשה יותר טקסי הוקרה לעזמי בשארה וראשיה  יפנימו שמי שרוצה לשחק בליגה הישראלית חייב להיות נאמן למדינת ישראל, עוד הוסיף בן גביר: "שמח שהתביעה הסתיימה ללא כל תשלום, וכפי שאמרתי אמשיך להלחם למען עם ישראל ומדינת ישראל".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק