השקר של הריבונות – יהונתן לר

צילום: חיים קרויזר

אנחנו שומעים רבות בימים האחרונים בהקשר לתוכנית המאה את המושג ריבונות. ריבונות ביו"ש, ריבונות בבקעת הירדן, ריבונות. נשמע מצויין. חלומי? לא? יחילו ריבונות על היישובים היהודים ביו"ש, בקעת הירדן, ירושלים. אחלה דבר!! אז זהו שלא. במאמר זה אני רוצה להתמקד בשקר של הריבונות, האשליה שהימין המזוייף, הריק והחלול מנסה למכור לנו.. בואו נצא לרגע ונשים את תוכנית המאה בצד ונשים לפנינו את הדבר הבא: ריבונות, לצורך הדוגמא ביו"ש. שאל כל איש ימין ממוצע:טוב, או לא טוב? התשובה תהיה: זה לא טוב, זה מצויין, אנחנו מצפים לזה!

אז בואו נשים את הדברים על השולחן. גם ללא תוכנית המאה, הריבונות כשלעצמה היא סכנה.
כשיחילו ריבונות ביו"ש, מה יקרה? כל הכפרים הערביים שביו"ש יקבלו תעודת זהות כחולה ויהפכו לאזרחים מהמניין, על כל המשתמע מכך. ביטוח לאומי, הטבות במס, והגרוע מכל. הזכות להצביע לכנסת!! הבעיה הדמוגרפית תתעצם, ומה שהרב כהנא הי"ד דיבר עליו לפני 30 שנה, הזהיר והתריע, ילך ויתממש חס ושלום.
אם היום לרשימה המשותפת יש 15 מנדטים,מה יהיה יחד עם ערביי יו"ש?! 30 מנדטים למה לא?! אחמד טיבי ימ"ש יהיה ראש הממשלה ואיימן עודה ימ"ש יהיה שר הביטחון והכלבה היבא יזבק ימ"ש תהיה השרה למורשת השהידים…

כן, כן. מה שאתם שומעים, רק לפתוח את העיניים ולראות. בעניין הזה, השמאל צודק במידה מסויימת.הם שואלים בהקשר ל"סיפוח" כלשונם, ובשפתנו ריבונות, מה נעשה עם 2 מיליון תושבים ערבים? ולימין הריק אין תשובה! אז השמאל אומר ופה אנחנו חלוקים לגמרי-נגרש את היהודים. ואנו, אנשי הימין האמיתי האידיאולוגי, תלמידי הרב כהנא הי"ד אומרים לגרש את האויבים הערבים!

הרב כהנא לא המציא את זה, זה כתוב במפורש בתורה:"והורשתם את כל יושבי הארץ מפניכם!… ואם לא תורישו את יושבי הארץ מפניכם..והיה אשר תוציאו מהם, לשיכים בעיניכם ולצנינים בצידכם וצררו אתכם על הארץ אשר אתם יושבים בה."
אנחנו רואים את הכתוב בפסוקי התורה האלו, יום יום, שעה שעה. מתקיימים וקורים ממש.
אז לסיכום, על הריבונות המזוייפת והמסוכנת הזו, אנחנו אומרים, לא תודה. דוחים אותה (עם או בלי קשר לתוכנית המאה) בשתי ידיים!!

אנחנו בעד ריבונות אחרת.
ריבונות ללא אישור מטראמפ, בג"ץ, או ביבי.
ריבונות יהודית על כל שטחי ארץ ישראל השלמה וגירוש האוייב ממנה.
באישור של הקדוש ברוך הוא בלבד.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק