השב"כ מאיים על פעילי ימין שמוחים על הרג הנער אהוביה סנדק ז"ל

צילום: תקשורת שב"כ
איש שב"כ איים על תושב השומרון שהשתתף במחאות כנגד ימ"ר ש"י, הזהיר כי הוא עוקב אחריו באופן קבוע וכתב "יש לך הרבה מה להפסיד בחיים" • עו"ד משה פולסקי מחוננו: "זה מנוגד לחוק ולכל היגיון במדינה דמוקרטית"

חברו של אהוביה, קיבל איומים מהשב"כ בעקבות השתתפותו במחאות כנגד ימ"ר ש"י שמתקיימות ברחבי הארץ כתגובה למותו של אהוביה סנדק ז"ל בידי שוטרים במהלך מרדף בשבוע שעבר.

החבר, תושב השומרון, נשוי ואב לילדים הגיע לנחם בשבעה של משפחת סנדק שבנם, אהוביה נהרג כתוצאה ממרדף משטרתי בשבוע שעבר. בזמן שהוא יושב מול האבלים, התקשר אליו איש שב"כ, והוא ניתק את השיחה. מיד לאחר מכן קיבל הודעות מאיימות מאותו אדם.

הודעות SMS שקיבל מפגין

בהודעה שקיבל נכתב "זה שוב אני! ציפית לקבל ממך ברכת ברוך הבא לגזרה, אבל כנראה שאתה עדיין כועס מהעבר המשותף שלנו. באותו הנוהל שלנו מהעבר, אני עלייך 24/7 עיניים פקוחות לרווחה. כל צעד לא נכון שלך/ התרסה/ פעילות אלימה שתקח בו חלק, תגובה בצעדים משמעותיים שלי (ואתה יודע שאני לא רק דיבורים) אז אל תנסה אפילו! כיום יש לך הרבה מה להפסיד בחיים. אז לטובת בני משפחתך וטובתך השמר והזהר! "רני".

יום קודם לכן, הפגין מול ביתו של בלש מימ"ר ש"י שהיה מעורב בתאונה. עו"ד משה פולסקי מארגון חוננו תקף בחומרה את המעשה ואמר "מדובר בדוגמה נוספת לרדיפת נערי הגבעות. לא יתכן ששירות הביטחון הכללי ירדוף את פעילי המחאה. אדם שהשתתף בהפגנה בערב, לא צריך למצוא את עצמו מאויים למחרת ע"י איש שב"כ, זה מנוגד לחוק ולכל היגיון במדינה דמוקרטית.

השב"כ חייב להבין שהוא שירות ביטחון של מדינה דמוקרטית, וגם לפעילי ימין יש חופש מחאה, חופש מחשבה והזכות לבקר את מעשי השלטון".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
1 תגובה
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
שלמה
2 years ago

פחד להוסיף תגובה שלא נקבל גם איומים

✎ תגובה באמצעות פייסבוק