הרב שמואל אליהו: לחזק את מוסדות מערת המכפלה

צילום: מוסדות מערת המכפלה
לקראת שבת חיי שרה יוצאים מוסדות מערת המכפלה בחברון בקמפיין גיוס המונים • הרב שמואל אליהו: "אשריו ואשרי חלקו של כל מי ששותף במפעלותיו של אברהם אבינו"

לקראת שבת חיי שרה, "שבת חברון" קורא רבה של צפת הרב שמואל אליהו לתמוך במוסדות מערת המכפלה בחברון, המחזקים את האחיזה היהודית במערת המכפלה ושומרים על קול התורה והתפילה על קברי אבותנו.

"אנחנו רוצים לחזק מאד את מוסדות מערת המכפלה, שעושים כל כך הרבה דברים נפלאים, ובעינינו ראינו: גם התלמוד תורה, גם הכולל, גם הכנסת אורחים, גם חסדים" אמר אליהו לסיים: "אשריו ואשרי חלקו של כל מי ששותף במפעלותיו של אברהם אבינו".

לקראת חיי שרה – מחזקים את חברון. היו שותפים כעת בהחזקת מוסדות מערת המכפלה >>

לקראת שבת חיי שרה יוצאים מוסדות מערת המכפלה בחברון בקמפיין גיוס המונים ופונים לציבור להיות שותפים בפעילות המוסדות, השומרים על מערת המכפלה מעל 30 שנה. במסגרת 'מוסדות מערת המכפלה' פועל כולל מערת המכפלה, תלמוד תורה מערת המכפלה וכן הכנסת אורחים חברון ופעילות "קפה הכי אחי" בקרב מאות חיילי צה"ל בחברון.

"השנה הרבבות שמגיעים לכאן מידי שנה לא יוכלו לפקוד את המערה בשבת חיי שרה", סיפר ישראל ברמסון מנכ"ל המוסדות. "אבל אנחנו רוצים להמשיך להיות השליחים של עם ישראל כן בחברון כל השנה. בדרך כלל בתקופה הזו אנחנו בשיא ההכנות לשבת חיי שרה, כולל הקמת אוהל האירוח הענק בשיתוף עם הרב דני כהן וחב"ד חברון. הקמפיין השנה פונה לאנשים גם להיות שותפים בפעילות החשובה שמתקיימת כאן וגם נאפשר לכל מי שתורם לזכות בתפילה על קברי האבות, כשכל מי שיתרום לפעילות אנו נדאג שמנין אברכים יתפללו עליו בשבת חיי שרה על קברי האבות בחברון".

ברמסון מספר כי למרות הקשיים הכלכליים בתקופת הקורונה המוסדות ממשיכים בכל הכח בפעילות ונערכים להכפיל את העשייה בחברון בסיום תקופת הקורונה.

היו שותפים בהמשך בנין חברון ושמירה על הנוכחות היהודית במערת המכפלה על קברי האבות >>

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק