הרב ליאור תומך באיחוד בין הבית היהודי לעוצמה יהודית: "תחילת הדרך של מהלך חשוב וקדוש"

תמיכה נוספת באיחוד בין הבית היהודי לעוצמה יהודית: הרב דוב ליאור, מחשובי רבני הציונות הדתית, הוציא אתמול (שלישי) מכתב תמיכה בו הוא מחזק את הרב רפי פרץ ואת איתמר בן גביר על החיבור ביניהם וכן קורא לאיחוד הלאומי להצטרף אליהם.

במכתבו, כותב הרב ליאור כי אנו נמצאים בליבה של מערכה על דמותה היהודית של מדינת ישראל. לדברי הרב "ערכי הנצח עליהם מסרו אבות אבותינו, הם הם הערכים עליהם אנו נאבקים כעת במדינת ישראל תש"פ: שמירת השבת, גיור כמסורת בית ישראל, ערכי המשפחה, משפטי התורה וחינוך בנינו ובנותינו לצניעות וטהרה, הגדלת ההתיישבות ברחבי ארצנו, והחלת הריבונות בכל מרחביה, שלא לומר שלא להסגיר שום שטח מארצנו הקדושה לידי נכרים".

בהמשך מכתבו קורא הרב ליאור לחבר את כל נאמני דרכה של תורה תחת קורת גג אחת. "לשמחתנו החל החיבור המתבקש הזה בחבירתו של הרב פרץ והבית היהודי לאיתמר בן גביר ולרשימת עוצמה יהודית. בטחוני כי זאת קריאת כיוון ותחילת הדרך של מהלך חשוב וקדוש. אין לך דבר טבעי וחשוב מזה" כתב הרב ליאור.

"אני מפציר וקורא לראשי האיחוד הלאומי ולמפלגת נעם לחבור יחדיו למה שהוחל כאן ובוודאי יצא מזה קידוש ה' גדול" כתב הרב ליאור בסוף מכתבו.

מכתבו של הרב ליאור מצטרף לעוד מספר רבנים שתמכו באיחוד בין שתי המפלגות. במכתב שהוציא מייסד רשת נעם-צביה, הרב איתן איזמן, הוא כתב כי החיבור עם עוצמה יהודית חשוב למחנה. לדבריו, "בהנהגה אדם צריך להוביל גם אם בוא יודע שהוא צריך להתחבר לגופים נוספים, ואכן צריך לקרוא לבצלאל סמוטריץ' להצטרף לאיחוד ולהוביל ביחד את המחנה הנפלא שלנו"

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

ממשלת החמאס מאפשרת קריאות אללה וואכבר בשער שכם אבל דגל ישראל אסור

סילוואד: מאות בלתי מעורבים בצעדה לכיוון הבית של המחבל שחוסל באות הזדהות עימו.
מזהים את הפועל בניין שהעסקתם כי הוא הרבה יותר זול?

האלימות בשמאל לא פוסקת: אחרי שארגוני שמאל קיצוני קראו להגיע ולהתעמת עם ח"כ בן גביר - פעילי שמאל זרקו לעברו ביצים וניסו לתקוף אותו פיזית

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק