המאבק על ארץ ישראל: כוחות משטרה מנסים לעצור את נריה זארוג

כוחות משטרה גדולים פשטו הערב (ראשון) על הישוב יצהר במטרה לעצור את נריה זארוג שהתחבא באחד מבתי הישוב. משמצאו השוטרים את הבית, הם פרצו למקום וגילו את זארוג שהוא מחובר בברזלים אל יסודות הבית ולא ניתן להוציא אותו. בשעה זאת עדיין נעשים המאמצים מצד המשטרה על מנת לנסות ולחלץ את זארוג מהמתקן שבו כלא את עצמו.

במקביל, מאות מתושבי יצהר מפגינים נגד כוחות המשטרה מחוץ לבית בו מוחזק זארוג. התושבים חסמו את כניסתם של כוחות כיבוי האש וכן את כניסתם של כוחות משטרה נוספים שהגיעו לישוב על מנת לסייע במעצרו של זארוג. על פי הנתונים שמפרסם הערב ארגון חוננו עולה כי עד כה נעצרו כ-20 מתושבי יצהר במהלך ההפגנה ובהם גם קטינים.

נזכיר כי נגד זארוג הוצא צו הרחקה מביתו על ידי האלוף נדב פדן. זארוג סרב להקשיב לצו וזאת כי לטענתו הוא לא חוקי ונעשה ללא משפט וללא ראיות. במהלך השבועות האחרונים המשיך זארוג להתגורר בביתו וכשהמשטרה החלה לחפש אחריו הוא התחבא בתוך בתים של תושבי יצהר. בשבת האחרונה פרצו כוחות משטרה לאחד מהבתים ביצהר בהם חשבו שזארוג נמצא. השוטרים ביצעו חיפוש בבית ובמחסן של המשטרה, אך לא מצאו דבר והלכו.

נציין שזארוג זכה לתמיכתם של רבים מהציונות הדתית ובהם הרב דוב ליאור, הרב שמואל אליהו, הרב יצחק גינזבורג וכן רבנים ואישי ציבור נוספים.

 

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק