הפגנת הימין כנגד ראש הממשלה "הבטחת לבנות בעטרות – הגיע הזמן לקיים"

הערב התקיימה הפגנת הימין אל מול בית רה"מ הקוראת לנתניהו לבנות את שכונת עטרות בצפון ירושלים אשר תהווה מגן כנגד הערבים אשר הולכים המתקדמים לעבר ירושלים • עופר ברקוביץ': "עשרת אלפים יחידות דיור זה לא עניין של מה בכך. אין עוד קרקע כזאת, ואנו רוצים לחזק את הישוב היהודי"

הערב (חמישי) הפגינו אל מול בית ראש הממשלה עשרות אנשים אשר קוראים לרה"מ נתניהו לאשר את הבניה בשכונת עטרות אשר בצפון העיר ירושלים, אשר תהווה מגן צפוני לעיר.

בין המשתתפים בהפגנה נכחו רבנים, חברי מועצת העיר ירושלים, חברי כנסת ואישי ציבור.
סגן יו"ר הקואליציה, ח"כ עמית הלוי אמר: "עטרות היא קיר הברזל הצפוני של ירושלים. אשר יבטיח את עתידה של ירושלים וחוסנה של ירושלים.
אנו כאן כדי לחזק ולומר לראש הממשלה נתניהו שיבנה וימשיך את המהלך הזה".

"שמענו היום מבני גנץ חידוש מעניין, הוא רוצה את ירושליים מאוחדת עם בירה פלסטינית בתוכה. ואנו כאן על מנת לבנות את השכונה הזו, ושתמשיך את המהלך ההיסטורי של 'מגן ירושליים' ותבטיח את עתידה, חוסנה ויהדותה של ירושלים".

את ההפגנה ליווה הזמר יעקב הרשקו ובתחילתה נערך תקס הדלקת נרות ע"י פעילי חב"ד.

חבר מועצת העיר ירושליים, עופר ברקוביץ' אמר: "הבנייה בעטרות היא הזדמנות חשובה גם לאומית וגם מוניציפלית.
אין עוד חלקת קרקע בסדר גודל הזה המאפשרת לבנות את ירושלים, לפתור את מצוקת הדיור, להקל את העומס הרב בתוך השכונות ולייצר שטחים משלימים להתחדשות עירונית.
כאן יש חלופה מצויינת שתעשה טוב לכל ירושלים אנחנו רוצים להחזיר את הריבונות לצפון העיר שיהיה שם משילות אחריות וריבונות. וכל תושבי ירושלים יוכלו לראות אור בדבר הזה. עשרת אלפים יחידות דיור זה לא עניין של מה בכך. אין עוד קרקע כזאת, ואנו רוצים לחזק את הישוב היהודי".

ברוך מרזל מראשי עוצמה יהודית אמר ל'חדשות ימנים': "אנו מגיעים לרגע האמת, הבנייה בעטרות היא דבר קריטי גם לבניה של ירושלים וגם לעצור את ההתפשטות של רמלה וכל ההתקדמות של הערבים לכיוון ירושלים".

"אנחנו באנו להפגין אל מול נתניהו שלא מבין שפה אחרת, אי אפשר לדבר איתו בטוב, אם ההינו מדברים איתו בטוב לא היה את הר חומה, ושכונות אחרות בירושליים. צריך לבוא לנתניהו ולומר; את יהודה ושומרון הקפאת, את גבעת המטוס הקפאת,עכשיו הזמן האחרון. אל תחכה שיהיה לך את התירוץ שביידן לא מאפשר לך עכשיו טראמפ מאפשר לך ואם אין שכונה בעטרות זה בגלל שנתניהו לא נתן לבנות אותה".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק