המשטרה תפתח את התיק מחדש: צעיר חרדי הותקף על ידי עשרות ערבים

משטרה. צילום: חדשות ימנים
יהודי חרדי הותקף על ידי עשרות ערבים סמוך לשער שכם, שסטרו לו והשפילו אותו באזור המרושת מצלמות אבטחה. לאחר שלושה ימים החליטה המשטרה לסגור את התיק משום שלא מצאה חשודים

נפתח מחדש תיק חקירת תקיפה של תלמיד יישבה חרדי על ידי עשרות בני מיעוטים, זאת לאחר שנסגר היות והמשטרה לא הצליחה לאתר חשודים למרות שאזור התקיפה, ליד שער שכם, מרושת מצלמות אבטחה.

התקיפה אירעה לפני כשבוע, במוצאי שבת 17/04. ב', תלמיד ישיבה חרדי כבן 18, צעד עם חברו ברחוב הסמוך לשער שכם בדרכם לכותל המערבי. לפי מכתבו של עו"ד בלייכר מארגון חוננו לפתע סטר עובר אורח בן מיעוטים לב'. ב' וחברו נבהלו והחל להתקדם במהירות לכיוון השוטרים שהיו ליד שער שכם.

"או אז ולאורך כל הדרך החלו לסטור להם בפניהם ולבעוט בהם כמעט כל המוסלמים שנכחו ברחוב.. מרשי וחברו חטפו סטירות ובעיטות לאורך כל הדרך עד הגיעם לעמדת השוטרים, מלפחות 30 מוסלמים".

ב' תיאר את התקיפה "כל ערבי שעבר החל לתת לנו סטירות ובעיטות, 30 ערבים. הכיפה שלי עפה כמה פעמים, התעקמו לי המשקפיים. הלכנו מהר לכיוון הכותל. היו שם שוטרים שצעקנו להם, היה שם גם מכת"זית אבל לא התייחסו אלינו".

במכתבו ציין עו"ד בלייכר את דברי השר לביטחון פנים אמיר אוחנה "הנחיתי את משטרת ישראל לפעול בחומרה נגד כל המקרים מהימים האחרונים מירושלים, בהם ערבים תקפו יהודים חרדים רק משום שהם כאלה, התקפות שלא צריך להיות להן מקום באף מקום בעולם – אך בטח לא במדינת הלאום של העם היהודי".

כאמור, כעת החליטה המשטרה לפתוח מחדש את התיק, בהמשך לפניית כתבת גל"צ עשהאל פלד ובקשה לקבל את חומרי החקירה ששלח עו"ד בלייכר המייצג את הנפגע מטעם ארגון חוננו.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק