המון ערבי ביצע לינץ' בעשרות רכבים בירושלים – תושיית אזרח הצילה עשרות

המון הערבי ביצע לינץ' בעשרות יהודים בכביש אחד בירושלים. עו''ד נתי רום מארגון חוננו שהיה במקום ירה באוויר והציל עשרות אנשים

הלילה בסמוך לשעה ארבע לפנות בוקר, המון ערבי, אשר כלל עשרות רבות של רעולי פנים, המצויידם בסלעים, אבנים ואלות, התנפל על עשרות רכבי יהודים בדרך בר לב, בסמוך לכיכר זוועיל בירושלים.

ההמון הערבי רגם רכבים והולכי רגל במשך דקות ארוכות, עו"ד נתי רום, שעבר במקום, ונרגם באבנים, הזעיק את כוחות המשטרה ונאלץ בתושייה, להניס את הפורעים באמצעות ירייה באוויר מנשקו האישי.

אחד הרכבים שנפגע בלינץ'

באירוע הקשה, נפגעו עשרות רכבים מהאבנים, והיתה סכנת חיים ליהודים רבים, ורק לאחר תושייתו של עו"ד רום, ההמון הערבי נסוג מעט, עד להגעת כוחות המשטרה, שפיזרו את ההמון באמצעות רימוני הלם וגז מדמיע.

עו"ד נתי רום שניצל מהלינץ' הלילה תיאר את שעבר "היום בשעה ארבע לפנות בוקר אני חוזר מהעבודה לכוון צומת המלונות כביש מספר 1 מרכז ירושלים, אמר רום.

דבריו של נתי רום • צילום: חוננו

לפתע עשרות פורעים רצים בריצה לתוך הצומת עם סלעים בידים מתחלים לידות על רכבים, על הולכי רגל רבים שהיו במקום. מתחילים צרחות, ממש פחד גדול, הפורעים מתחילים לצמצם טווח ולהגיע אלינו ולהמשיך ולזרוק אבנים, רכבים מנופצים בכל עבר, אנשים נפגעים, אני יורה יריה אחת באוויר שבעצם עודפת את הפורעים הם מתחילים לברוח ובכך ניצלו חיינו".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק