הטרור הערבי בלוד לא פסק לרגע

רכבים שהציתו פורעים ערבים בעיר לוד. ארכיון. צילום: תיעוד מבצעי כבאות והצלה
נדמה היה כי מאז סיום 'שומר החומות' נפסקו הפרעות של ערביי ישראל בערים המעורבות, אבל המציאות שונה. תושבי לוד מדווחים על טרור ערבי שלא נפסק לרגע: "אין משילות"

בזמן שומר החומות לפני כחודש, ביצעו ערביי ישראל פרעות בשכניהם היהודים בערים המעורבות. מוקד הטרור היה בעיר לוד, אותה 'הפקירה' משטרת ישראל והתושבים נאלצו להגן על עצמם ולהזעיק את תושבי יו"ש החמושים שימלאו את תפקיד מדינת ישראל – לספק לתושביה ביטחון.

נראה היה שהשקט חזר ללוד והטרור הערבי כנגד יהודים נרגע בינתיים, אך המציאות שונה. תושבי לוד מדווחים כי הטרור הערבי המדינה נמשך גם לאחר סיום מבצע 'שומר החומות', והתושבים היהודים נתקלים בזריקות אבנים, אלימות, זיקוקים ואף ירי לעברם מצד הערבים.

יש לציין כי מאז החלו הפרעות עד כה, הוגשו בסה"כ 2 כתבי אישום נגד שני מחבלים, ורק אחד מהם על ממניע גזעני.

תושבת לוד הדר מילר סיפרה בחשבון הטוויטר על אלימות ואיומים כלפי ילד יהודי בגן ילדים: "‏מקרה מזעזע שקרה בשישי האחרון וחייב להשמע בכל מקום!!!

בגן ילדים בלוד, בשכונת נווה זית, כשהילדים בחצר, נערים ערבים תפסו ילד כשהכניסו יד מעבר לגדר הצמידו אותו לגדר תוך איומים על כך שירצחו אותו בלילה! הגננת מיד הגיעה והם ברחו. הילדים מהגן מפוחדים.
איפה האכיפה והאבטחה?!".

מאיר ליוש, תושב לוד סיפר כי קיבל איומים בעקבות הדיווחים שלו על הטרור הערבי בלוד, וסיפר על אירועים נוספים.

ליוש: ‏"כבר קיבלתי איומים על זה שאני מפרסם דיווחים, לא תרתיעו אותי: זריקת אבנים מגשר גני אביב מספר פעמים בשבועות האחרונים ובפרט ביממה האחרונה – על רכבים עם משפחות, על אלימות כלפי ילד בן 4.5 בתוך הגן שלו!!! על אלימות כלפי נערים, כלפי שליח וולט, זיקוקים, ירי ועוד. זה לא נגמר. אין משילות".

‏המשנה לראש עיריית לוד נתנאל איזק עדכן: "שני רכבים נופצו באבנים תוך כדי נסיעה. אירוע דקירה. שליח של וולט הותקף בקרשים. מקרי אלימות כנגד בני נוער. ירי זיקוקים.
בלי משילות ואכיפה אפשר להתחיל לארוז פה את העסק".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק