הטרור הלאומיני: ערבי מטובא זנגריה ביצע מעשים מגונים והטרדות מיניות בילדות בנות 10-14

צילום: דוברות משטרת ישראל
ערבי תושב הכפר טובא זנגריה ביצע מעשים מגונים והטריד מספר ילדות בנות 10-14 באמצעות הווצאפ ובאינסטגרם • הוגשה נגדו בקשה למעצרו עד תום ההליכים

חוקרי משטרת ישראל סיימו את מלאכת איסוף הראיות כנגד נאשם ערבי תושב הכפר טובא זנגריה בן 23 בביצוע מעשים מגונים והטרדות מיניות בילדות בנות 10-14 באמצעות הווצאפ והאינסטגרם.

לאחר חקירה סמויה, בתאריך 16/10 משטרת ישראל עצרה את הנאשם, ערבי תושב הכפר טובא זנגריה בחשד לביצוע הטרדות מיניות ומעשים מגונים בילדות צעירות.

חקירת הפרשה החלה בעקבות 2 תלונות שונות, שהוגשו ע"י הורים מאזור המרכז והדרום שבנותיהן נפגעו ממעשיו של הערבי.

עם הגשת התלונה בתחילת חודש אוקטובר משטרת ישראל פתחה בחקירה והחלה לנסות להתחקות אחר הנאשם אשר הציג עצמו באינסטגרם בשם : “Its June 3-4”.

עם איתור זהותו של הנאשם על ידי חוקרי הסייבר של יח' 105 של משטרת ישראל בלשי המשטרה איתרו את הערבי בכביש 85 מכיוון סח'נין לכיוון ביתו והוא נעצר. במהלך החקירה נחשפו החוקרים להטרדות מיניות של ילדות צעירות אשר נאלצו להיחשף לתמונות פורונגרפיות קשות בניגוד לרצונן.

מהחקירה עלה כי הערבי נהג לבקש מהילדות לשלוח לו תמונות אינטימיות שלהן ואף היה שולח להן תמונות של איבר מין גבריים, תמונות וסרטונים ובהם תכנים מיניים בוטים.

בסיום החקירה, חומרי החקירה הועברו לפרקליטות מחוז צפון אשר הצליחו לגבש כנגד הנאשם הערבי כתב אישום הכולל 3 אישומים בעבירות רבות של מעשים מגונים בשלוש קטינות והטרדות מיניות ובמקביל הגישו נגדו בקשה למעצרו עד תום ההליכים.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

ממשלת החמאס מאפשרת קריאות אללה וואכבר בשער שכם אבל דגל ישראל אסור

סילוואד: מאות בלתי מעורבים בצעדה לכיוון הבית של המחבל שחוסל באות הזדהות עימו.
מזהים את הפועל בניין שהעסקתם כי הוא הרבה יותר זול?

האלימות בשמאל לא פוסקת: אחרי שארגוני שמאל קיצוני קראו להגיע ולהתעמת עם ח"כ בן גביר - פעילי שמאל זרקו לעברו ביצים וניסו לתקוף אותו פיזית

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק