החשוד הערבי בגניבת האופניים נעצר, אולם במשטרה סגרו את התיק

ש', אברך חרדי, רכב על אופניו החשמליים וערך קניות לקראת שבת. כשעזב את אופניו על מנת לקחת חבילה שהמתינה לו, נגנבו האופניים על ידי בני מיעוטים. מסרטון של מצלמת אבטחה במקום עולה כי בני המיעוטים עקבו אחרי ש' זמן מה, וחיכו לשעת כושר. החשוד בגניבה נעצר בעקבות הסרטון ומעצרו אף הוארך, אולם משום מה המשטרה סגרה את התיק.

כעת מבקש עו"ד מנשה יאדו מארגון חוננו המייצג את ש' לקבל לידיו את חומרי החקירה בתיק, בכדי להגיש ערר על סגירתו. הגניבה התרחשה ביום שישי לפני כחודש, בשכונת קריית בעלזא בירושלים. ש', אברך חרדי, ערך סידורים לקראת שבת. על אופניו החשמליים היו באותה עת שקיות עם אוכל ומצרכים לשבת, והוא היה בדרכו לאסוף חבילה נוספת באזור.

httpss://youtu.be/k5no67_rYKE

עריכה: חוננו

ש' תיאר כי "הם עקבו אחרי דק' ארוכות קודם, מ'אושר עד'. ניסו לגנוב את האופניים אבל יצאתי מהחנות החוצה. בקריית בעלזא הגעתי לאסוף חבילה, החניתי את האופניים בתוך הבניין. ירדתי אחרי דקה, ולא היו אופניים".

עוד תיאר ש' כי הגנב הותיר מאחור שישיית בקבוקי מים שהכבידה על האופניים, אך את כל שאר השקיות לקח הגנב יחד האופניים היקרים. ש' התקשר למשטרה, שוטרת שהגיעה למקום הוציאה צו קריאה לרכבם של הגנבים, לפי צילומי מצלמת אבטחה שהיתה במקום.

בסרטון האבטחה ניתן לראות כיצד הרכב, בצבע בהיר, עוקב אחרי ש', וכשהאחרון נכנס לבניין המדובר עושה הרכב סיבוב פרסה, הגנב יורד מהרכב, נכנס לבניין ויוצא רכוב על אופניו של ש'. בסרטון נראה הרכב המדובר מלווה את הגנב על האופניים.

בעקבות הסרטון נמצא בעל הרכב, ונעצר חשוד בגניבה. אולם, למרבה ההפתעה, לאחר ימים ספורים קיבל ש' הודעה כי התיק נסגר מ'חוסר ראיות'. כעת מבקש עורך דינו, עו"ד מנשה יאדו מארגון חוננו, לקבל לידיו את חומרי החקירה בכדי להגיש ערר על סגירת התיק.

עו"ד מנשה יאדו מארגון חוננו המייצג את בעל האופניים מסר "גניבות על ידי בני מיעוטים הינן מכת מדינה, והמשטרה במקום להילחם בתופעה בכל הכוח הולכת ומשחררת גנבים. רפיון ידי המשטרה משדר לאזרח מסר שהוא פחות בטוח ומוגן, ומצד שני משדר לפושעים שהפשיעה משתלמת, וזו הבעיה".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק