החמרה בהנחיות: איסור התקהלות של יותר מ-2 אנשים שאינם מאותה משפחה גרעינית

במסיבת עיתונאים שכינס הערב (שני) רה"מ בנימין נתניהו, הודיע רה"מ על החמרה נוספת בהגבלות, בה לא תתאפשר התקהלות של יותר מ-2 אנשים שאינם מאותה משפחה גרעינית.

בשל האיסור לא יתאפשר קיום תפילות, גם לא במרחב הפתוח. בנוגע לחופה וקידושין, אומר ראש הממשלה – "בלי אורחים ובלי מוזמנים, רק משפחה גרעינית". קיום הלויות ובריתות יתאפשר אך ורק בשטח פתוח ותוך שמירה על מרחק דרוש של לפחות 2 מטר מאדם לאדם.

בנימין נתניהו צילום – לע"מ

לאחר מכן התייחס ראש הממשלה להיענות הציבור לדרישות משרד הבריאות והודיע על הגברת האכיפה: "הרוב הגדול ממושמע, אבל המיעוט שלא נשמע מסכן את עצמו ואת הרוב גם יחד. זו הפקרות ממדרגה ראשונה. לכן הנחיתי את כוחות הביטחון לערוך מבצע אכיפה מוגבר היכן שיש הפרות כאלו ואירועים שמסכנים את החיים של כולנו. הכוחות מתחילים לעשות זאת עכשיו".

 

"אנחנו נמנע מגורמים קיצוניים לפגוע בבריאות הכלל. נבוא חשבון עם מי שתוקף את הכוחות שמבקשים למלא שליחות למען כולנו" אמר רה"מ נתניהו.

בהמשך התייחס רה"מ לקצב ההידבקות: "זה נכון שאנחנו בישראל במצב טוב יותר כמעט מכל מדינות העולם במה שנוגע למספר החולים הקשים ולשיעור התמותה, אבל איננו מסתפקים בכך, אנו שואפים להגיע למידת ההצלחה של מספר מדינות באסיה שהאטו מאד את קצב הידבקות בנגיף."

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק