"הזעקות על המשטרה – צביעות ולא דאגה לזכויות אדם"

מנכ"ל ארגון חוננו שמואל (זנגי) מידד תקף היום (ה') את הקמפיין התקשורתי הרעשני בעקבות עיכוב שיירת המחאה ומעצר של חלק מפעילי השמאל מוקדם יותר היום.

 

מידד הצביע על הצביעות שבמתקפה "אני שומע היום זעקות על 'סוף הדמוקרטיה', 'זכויות אדם נרמסות' ואמירות נוספות. לא שמענו את כל המקהלה הזו זועקת כנגד עוולות לאנשי הצד הלאומי ולזכויות אדם של מתיישבים, זו צביעות, לא זכויות אדם מניעות את הזועקים."

 

בנוסף, תקף מידד את חה"כ משה (בוגי) יעלון אשר צייץ היום בחשבון הטוויטר שלו קריאה למפכ"ל המשטרה להבהיר לשוטרים כי הם שוטרי משטרת ישראל ולא שוטרי משטרת נתניהו "כשר ביטחון הפקיר בוגי יעלון חייל מצטיין כאלאור אזריה כשהגן על עצמו ועל חבריו, האיץ מדיניות של צווים מנהליים אנטי דמוקרטיים נגד נערים בשל דעותיהם כשריססו מחאה בכתובות גרפיטי, חילל את הקודש וגירש את הישיבה ביצהר ועוד ועוד – והיום הוא מגלגל עיניים, חובר לתומכי הטרור ונזכר להסביר למשטרה שאסור לה לפעול למען מטרות פוליטיות. בוגי – בושה." אמר מידד.

נזכיר כי רק אתמול, פרסמו בארגון חוננו כי שוטרים הגיעו לבית משפחה של עצור בית מנהלי בירושלים על מנת לבדוק האם הוא מפר את הצו. השוטרים הגיעו למרות שהיה מדובר בשעות שבהם הוא כלל לא היה צריך לשהות בביתו. אבי המשפחה שנתקל בשוטרים בכניסה לבית ניסה לעצור אותם ולומר להם שעל פי הצו בנו כלל אינו צריך להיות בבית בשעה זו, בתגובה דיברו השוטרים לאב בגסות ואיימו עליו שהוא יואשם בהעלבת שוטר.

 

"לא סתם אנחנו לא שומעים זעקות של התקשורת ואישי ציבור על מקרה מתועד כמו אתמול. כשהמשטרה פוגעת בצד הלא נכון יש שתיקה ואפילו הסכמה ועידוד. נקווה לימים טובים יותר לכל עם ישראל." הוסיף מידד לסיום.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק