הזוי: ערבי נהג אגד תקף בחור ישיבה – המשטרה סגרה את התיק

אוטובוס. צילום: דביר גופשטיין, חדשות ימנים
ערבי נהג אגד שתקף בחור ישיבה לא יועמד לדין והתיק כנגדו ייסגר • תחילה לא חקרה המשטרה כלל את הנהג וסגרה התיק ללא שנחקר • עו"ד בלייכר: "נבקש את חומרי החקירה ונבדוק האם נגבו עדויות מעדי ראיה"

היום (שני) כאמור נמסר לעו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו אשר מייצג את בחור הישיבה עו"ד כי התיק כנגד הנהג התוקף נסגר בשנית. עו"ד בלייכר הודיע למשטרה כי בכוונתו לערער שוב על סגירת התיק ואף הגיש בקשה לקבל את כל חומרי החקירה בעניין.

כזכור, מדובר במקרה שארע לפני כחודש, בו הוגשה תלונה כנגד ערבי נהג "אגד" של קו 9 בירושלים בגין תקיפת בחור ישיבה. ע"פ התלונה הכה הנהג את הבחור באגרופו ואף ניסה להשליך אותו מהאוטובוס, וכל זאת משום שסבר כי הוא חבר של אדם שדפק על דלתות האוטובוס מבחוץ וכנראה אף ירק לכיוון הנהג. לאחר שהבחור אשר הותקף הדגיש בפני הנהג כי אין לו כל קשר לאותו אדם, החל הנהג הערבי לקלל ולתקוף אותו. שוטרים שהוזעקו למקום על ידי הבחור לקחו את פרטי הנהג והפנו את הבחור להגיש תלונה בתחנת המשטרה כנגד הנהג התוקף.

לפתוח את התיק מחדש | עו"ד חיים בלייכר, צילום: חוננו

להפתעתו, זמן קצר לאחר הגשת התלונה, קיבל הבחור הודעה על כך שלא תתקיים חקירה פלילית בנושא. בבירור בתחנת "לב הבירה" נאמר לבא כוחו שבדו"ח הפעולה שנכתב ע"י השוטרים בשטח לא צוין שהוכה באגרוף ומוזכר בו רק שנדחף על ידי הנהג הערבי התוקף ולכן התיק נסגר.

בערר שהוגש לפרקליטות דרש עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו שמייצג את הבחור: "להורות למשטרה לפתוח את תיק החקירה ולהביא להעמדה לדין של התוקף". זמן קצר לאחר מכן נודע כי המשטרה פתחה את תיק החקירה והתוקף הערבי אכן נחקר.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

ממשלת החמאס מאפשרת קריאות אללה וואכבר בשער שכם אבל דגל ישראל אסור

סילוואד: מאות בלתי מעורבים בצעדה לכיוון הבית של המחבל שחוסל באות הזדהות עימו.
מזהים את הפועל בניין שהעסקתם כי הוא הרבה יותר זול?

האלימות בשמאל לא פוסקת: אחרי שארגוני שמאל קיצוני קראו להגיע ולהתעמת עם ח"כ בן גביר - פעילי שמאל זרקו לעברו ביצים וניסו לתקוף אותו פיזית

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

1 תגובה
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
ברוך
2 years ago

שם כסף שהבחור היהודי לא שה תמים.

✎ תגובה באמצעות פייסבוק