ההתיישבות במעלה שי נמשכת: מבנה הוקם מחדש – עשרות עושים את הלילה במקום

מעלה שי. צילום: משפחות גרעין מעלה שי
המשפחות: לא יתכן שהערבים יבנו בכל מקום, ירצחו יהודים ואנו נשתוק. היום ברור לכולם שהסכמי אוסלו בטלים, ולא יתכן שרק את המתיישבים היהודים יגבילו בעוד שהערבים בונים בכל מקום."

משפחות מעלה שי יחד עם עשרות נערים מתארגנות להעביר לילה נוסף בנקודת ההתיישבות החדשה בבנימין לזכרו של שי אוחיון הי"ד אשר נרצח אתמול בפתח תקוה. המתיישבים הקימו מחדש בנקודה מבנה מגורים, והם ממשיכים בהכשרת המקום לקראת הקמת יישוב חדש.

הנקודה החדשה ממוקמת בשטח B כ-2 ק"מ דרומית ליישוב מעלה לבונה בסמוך לכפרים סינג'ל ואבו אוביין. המתיישבים הסבירו כי עלו לנקודה זו כחלק מהרחבת ההתיישבות היהודית ביו"ש במטרה למנוע את ההשתלטות הערבית ההולכת וגוברת על שטחי יו"ש.

מוקדם יותר הרסו כוחות מג"ב ומינהל את המבנים שהוקמו במקום במהלך הלילה האחרון, במהלך הפינוי דיווחו התושבים על אלימות שוטרים קשה שהופעלה כנגדם. אחד השוטרים תועד מכה באגרופים בפניו של נער אשר שהה על אחד מגגות המבנים.

מוקדם יותר קראו בפורום בוחרים בחיים, משפחות שכולות ונפגעי טרור, לרה"מ נתניהו שלא לפנות את נקודת ההתיישבות "אנו קוראים לרה"מ נתניהו לפעול ביד קשה נגד הטרור ולפעול לפי תקנה 119 המקנה סמכות להרוס את בית המחבל עוד הלילה. אנו מחזקים את המתיישבים בבנימין אשר הקימו הלילה יישוב חדש לזכרו של שי הי"ד וקוראים לרה"מ לאפשר את ההתיישבות במקום ולא ח"ו לפנות את המקום. המחבלים צריכים להבין שהטרור יגבה מהם מחיר גבוה יותר, של בנית ארץ ישראל." מסרו בפורום.

משפחות גרעין מעלה שי מסרו הערב "למרות הניסיונות לעצור אותנו, אנו נמשיך בבניה ובפיתוח ההתיישבות במטרה להרחיב אותה לכל שטחי יו"ש. לא יתכן שהערבים יבנו בכל מקום, ירצחו יהודים ואנו נשתוק. היום ברור לכולם שהסכמי אוסלו בטלים, ולא יתכן שרק את המתיישבים היהודים יגבילו בעוד שהערבים בונים בכל מקום."

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק