הגמל לא רואה את הדבשת של עצמו // טור אישי – דביר גופשטיין

עוצמה יהודית צריכה לפרוש", "הם מבזבזים קולות לימין בגלל חוסר האחריות שלהם", "בגללם תעלה פה ממשלת שמאל". אלו טענות שעלו בימים האחרונים מצד אנשי ליכוד, ג', ש"ס, והכי מפתיע, 'ימינה'.

כל כך אירוני לשמוע את אותן טענות דווקא מצד אלו שבעטו את עוצמה יהודית מחוץ לאיחוד, ובעצם גרמו לריצה נפרדת, עכשיו מספרים לנו שעוצמה יהודית צריכה לפרוש כי היא רצה לבד. עוד יותר אירוני לשמוע את זה גם מהמפלגות החרדיות ש"ס וג', שהדבר האחרון שמעניין אותן זה הימין. אין כל צורך להזכיר את אוסלו, המלונות בים המלח והשת"פ הבלתי פוסק עם המפלגות הערביות, ובין היתר – ההתלבטות שלהם בכלל אם לתמוך בפסילתה של ח"כ תומכת טרור.

אבל זו לא הנקודה, הנקודה היא הצביעות של אנשי ימינה, שבמהלך הבחירות הקודמות דאגו להטיף לעוצמה יהודית עשרות פעמים על כך שהם רצים לבד והם מבזבזים קולות, ובעצם פה מתגלה צביעותם ורשעותם. לא מעניין אותם שום קול שמתבזבז לימין. הדבר היחיד שמעניין אותם זה אך ורק האגו שלהם. הם יודעים טוב מאוד גם שאם איתמר בן גביר יכנס לכנסת, הוא יאתגר אותם מימין ויחשוף את צביעותם – מה שיגרום לו לגרוף עוד מנדטים על חשבונם.

אם את אנשי ימינה היו מעניינים קולות הימין, הם היו מתאחדים עם עוצמה יהודית, למרות שזה "יפגע בשמם הטוב", כמו שעוצמה יהודית התפשרו והיו מוכנים "לבלוע את הצפרדע" ולרוץ עם בנט. בדיעבד, כנראה היה שווה כל מה שהם עשו במהלך סגירת הרשימות, רק בגלל שזה חושף את הפנים האמיתיות שלהם.

בנט, שכמה שעות לפני סגירת הרשימות יצא בפוסט בפייסבוק נגד איחוד עם עוצמה יהודית, משום שבסלון של איתמר בן גביר תלויה תמונה של ברוך גולדשטיין, חשף את צביעותו כשאיתמר במהלך גאוני, (שאני אגב חלוק עליו) הודיע שאם מה שמונע את האחדות זו התמונה בסלון, אז הוא מוכן להוריד אותה. רק בשביל איחוד וכדי שלא יתבזבז אף קול. בנט, כצפוי הראה שלא התמונה בסלון של איתמר מעניינת אותו, אלא איתמר בן גביר בעצמו. בנט כנראה סולל שוב את הדרך לממשלה עם גנץ ולפיד. הוא "ילכלך את השם שלו" אם ירוץ עם בן גביר באותה רשימה.

אז כן, זה כבר לא מופרך שבנט ילך איתם אחרי הבחירות. למעשה, כבר חשף עוזי ברוך, הקמפיינר הבלתי רשמי של ימינה ועורך אתר התעמולה "ערוץ 7", בראיון לשרון גל בגלי ישראל, כי בנט ושקד אכן ניהלו מו"מ עם גנץ ולפיד. בדיוק מה שעוצמה יהודית התריעה עליו בכל מהלך הבחירות הקודמות.

רפי פרץ, שמילתו אינה מילה, הוכיח בעצם עד כמה הוא אינו ראוי להיות שר חינוך, ומעלה את השאלה הנצרכת – איך לעזאזל הבן אדם הזה היה ראש מכינה ורבצ"ר בצה"ל?! זה מה שהוא חינך את התלמידים שלו במכינה?! אלו הערכים שאמורים לקבל ממנו?! זה בן אדם שבגד, השתמש וזרק, והכי חמור, הפר הסכם חתום למרות שפעם אחרי פעם חזר על כך שהוא אינו עומד להפר את ההסכם, ובטעות גם העלה ציוץ "מילה זו מילה" בהקשר להבטחתו, ומחק אותו לאחר מספר דקות.

מילא שהיה נשבר בהבטחתו, והיה עוד מודיע לעוצמה יהודית שבכוונתו להפר את ההסכם, וכך עוצמה היו יכולים להתארגן לריצה עצמאית, אבל הוא משך אותם עד הדקות האחרונות, והשלה אותם שהוא עומד בהסכם. הוא בנה על כך שהם לא יספיקו להכין רשימה עצמאית בזמן הנותר, ובכך ניסה לסכל את ריצתם ולמחוק את עוצמה יהודית. בן אדם כזה מלוכלך ושפל לא ראוי להיות שר חינוך בישראל, ומעבר לזה, הוא אינו ראוי לייצג אף אדם.

יש שאומרים שהפוליטיקה כולה טינופת, אני טוען שיש מי שגורם לה להיות עד כדי כך מבחילה.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק