הגיע לתמוך במחבל ותקף באלימות יהודי שמחה: תלונה הוגשה נגד ח"כ אוסאמה סעדי

ח"כ אוסאמה סעדי. צילום: עדינה ולמן, דוברות הכנסת
אמש הותקף תושב רחובות בידי ח"כ אוסאמה סעדי מהרשימה המשותפת שאף חטף לו את מכשיר הפלאפון • בעקבות התקיפה הוגשה תלונה דחופה לתחנת משטרת רחובות

תושב רחובות שהגיע אמש (מוצ"ש) לבית החולים קפלן הותקף בידי ח"כ אוסאמה סעדי מהרשימה המשותפת, כך ע"פ תלונה דחופה ששוגרה במהלך הלילה לתחנת משטרת רחובות.

באירוע, שתועד בידי המותקף, ניתן לראות שבמהלך עימות עם פעילי שמאל ואנרכיסטים שהגיעו לתמוך במחבל הג'יהאד האיסלמי מאהר אל אחרס המאושפז בבית החולים קפלן, החלו תומכי המחבל להיצמד לבחור תוך עימות מילולי שבשלב מסויים מגיע ח"כ סעדי תוך שהוא חוטף למתלונן את מכשיר הפלאפון.

האנרכיסט יונתן פולק. צילום: אלעזר ריגר

ע"פ התלונה שהוגשה בידי עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו אשר מסייע למתלונן כנפגע עבירה, במהלך חטיפת הפלאפון בידי ח"כ סעדי הוא הכה את הבחור במכת אגרוף. גם ח"כ עופר כסיף ששהה במקום תועד שהוא מתעמת עם המתלונן וקורא לעברו קריאות. הח"כים ותומכי המחבל התעמתו במקום גם עם מאבטחי בית החולים וגם עם משפחות מאושפזים שהתלוננו על המהומה והבלאגן.

אנרכיסט מוכר נוסף שהגיע לתמוך במחבל הוא יונתן פולק, מי שמוביל בשנים האחרונות הפרות סדר והתפרעויות ברחבי איו"ש בהם נפגעו ונפצעו חיילי צה"ל רבים.

התלונה שהוגשה

בתלונה כתב עו"ד בלייכר כי מדובר בתקיפה שמעידה על מסוכנות שכן התוקפים ביצעו את התקיפה לעיני השוטרים והמאבטחים ללא חשש. בתלונה ביקש עו"ד בלייכר לעצור את התוקפים לאלתר. בנוסף צויין כי המתלונן יגיע היום לתחנת המשטרה למסור תלונה מסודרת ולמסור את התיעודים שברשותו למשטרה.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
1 תגובה
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
אנונימי
3 years ago

נבלים!!

✎ תגובה באמצעות פייסבוק