האישום: אמר לשוטר החשוד בהרג אהוביה סנדק ז"ל "אלעד קליין, איך זה לדרוס ילדים?, איך זה לרצוח ילד? אל תדאג אנחנו נגיע אליך"

הפגנה על רצח אהוביה סנדק ז"ל. צילום: אלנתן אמיתי
"העובדה שאותם שוטרים שחשודים בהרג הטראגי של אהוביה, נמצאים כאן, מגיעים אליו ועוצרים אותו, והעובדה שרכז שב"כ ששלח סוג של איום לפני שלושה שבועות בסמס לבחור הזה ואומר "הבטחתי ואקיים", היא שבירת אמון קשה מאוד"

תושב השומרון אשר נעצר אתמול בעת שמחה בפני שוטרי הימ"ר אשר חשודים בהרג הנער אהוביה סנדק ז"ל וכן תיעד כי ברכבם ישנה מצלמת רכב, יובא בזמן הקרוב לדיון בבימ"ש השלום בפ"ת.

כנגד התושב הוגש כתב אישום על איומים והפרת הוראה חוקית. התושב מואשם כי קרא לעבר השוטר אלעד קליין, אשר נחקר במח"ש בחשד להרג הנער אהוביה סנדק ז"ל "אלעד קליין, איך זה לדרוס ילדים?, איך זה לרצוח ילד? אל תדאג אנחנו נגיע אליך." כתב האישום מייחס לו גם הפרת הוראה חוקית מלפני כחודש.

לצד כתב האישום דורשת המשטרה לעצור את התושב עד לתום ההליכים כנגדו. עו"ד עדי קידר ועו"ד נתי רום מארגון חוננו ידרוש הבוקר את שחרורו המידי.

ודעות האיום של השב"כ על התושב. מלפני מספר שבועות. לאחר שהשתתף בהפגנות מחאה על הרג הנער אהוביה סנדק ז"ל. קרדיט: ארגון חוננו.

אתמול עו"ד רום סיפר את השתלשלות האירוע "אני יוצא כרגע מייעוץ למרשי כאן בימ"ר ש"י, בחור בן 26 שנסע לעבודתו בבוקר בצומת תפוח ונעצר ע"י כוח של ימ"ר ש"י ורכז שב"כ, אותו רכז ששלח לו הודעה, סוג של איום אם הוא לא יתנהג יפה ויפסיק את המחאה הוא ישלם על כך, הגיע אליו ואמר לו "הבטחתי ואקיים" והגיש לו צו מנהלי שאין לו שום ביקורת שיפוטית למעצר בית מלא לחודשיים." סיפר עו"ד רום.

רום סיפר על אודות המעצר "ברגע זה מרשי מזהה רכב טויוטה אוונסיס באותו צבע של הרכב בתאונה של אהוביה ז"ל עם מצלמת רכב בפנים והיה לו חשוב מאוד לתעד את זה, כי הוא בעצם רואה שיש מצלמות דרך למרות שמשטרת ישראל הצהירה שאין, והרכב עם מצלמת דרך. לאחר שמשחררים אותו הוא נוסע לכיוון הרכב ומצלם את הרכב הזה וכמובן מטיח גם בשוטרים את מעורבותם. מדובר בשוטרים שחשודים באירוע של אהוביה ז"ל.

לצערנו הוא נמצא כאן עצור בחשד לאיומים. העובדה שאותם שוטרים שחשודים בהרג הטראגי של אהוביה, נמצאים כאן, מגיעים אליו ועוצרים אותו, והעובדה שרכז שב"כ ששלח סוג של איום לפני שלושה שבועות בסמס לבחור הזה ואומר "הבטחתי ואקיים", היא שבירת אמון קשה מאוד. אי אפשר להתנהל כאן כך במדינה דמוקרטית ואני מקווה מאוד שהחשוד ישוחרר. הוא כמובן איננו מעוניין לשתף פעולה עם אותם שוטרים שחשודים והוא מבקש לומר את דברו בבית משפט או ביחידה אחרת." סיפר עו"ד רום.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

ממשלת החמאס מאפשרת קריאות אללה וואכבר בשער שכם אבל דגל ישראל אסור

סילוואד: מאות בלתי מעורבים בצעדה לכיוון הבית של המחבל שחוסל באות הזדהות עימו.
מזהים את הפועל בניין שהעסקתם כי הוא הרבה יותר זול?

האלימות בשמאל לא פוסקת: אחרי שארגוני שמאל קיצוני קראו להגיע ולהתעמת עם ח"כ בן גביר - פעילי שמאל זרקו לעברו ביצים וניסו לתקוף אותו פיזית

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

1 תגובה
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
עמית חיים פרז
2 years ago

מתי תבינו מחש נותנים פידבאק לשוטרים מתחילים להיות עבריינים , ימר הם העבריינים האמיתיים ! איך יכול לקרות שילד נרצח ? ואין עצורים , מדינת משטרה זה התשובה

✎ תגובה באמצעות פייסבוק