"האובססיה של הרשימה המשותפת – ההוכחה הטובה ביותר לחשיבות המחאה"

צילום: גרעין התיישבות יהודה
"על אפם ועל חמתם של טיבי, עודה וחבר מרעיהם - אנחנו נעצור את הרש"פ, החגיגה הסתיימה - הציבור היהודי מתחיל להתעורר"

חברי הרשימה המשותפת, פועלים בימים האחרונים לעצור את צעדות המחאה הצפויות להתקיים בשבוע הבא ברחבי יו"ש במחאה על ההשתלטות והבניה הבלתי חוקית על אדמות המדינה בידי הרש"פ.

חברי המשותפת פנו לשר הביטחון גנץ, לשר לביטחון פנים עומר בר לב ולשגרירים הזרים בדרישה לעצור את הצעדות.

בתגובה לדברים אומרים מארגני הצעדות כי האובססיה של המשותפת מוכיחה את חשיבות המחאה "האובססיה של הרשימה המשותפת למען המשך ההשתלטות הפרועה על שטחי יהודה ושומרון, והבניה הפרועה הבלתי חוקית, היא ההוכחה הטובה ביותר לחשיבות המחאה והמהלך, ביום שני כולם מצטרפים ויוצאים מהאדישות", אומרים מארגני האירוע.

עוד הוסיפו המארגנים "על אפם ועל חמתם של טיבי, עודה וחבר מרעיהם – אנחנו נעצור את הרש"פ, החגיגה הסתיימה – הציבור היהודי מתחיל להתעורר. – יחד נעצור את ההשתלטות על אדמות המדינה. אנו קוראים לרה"מ בנט ולחברי הממשלה החדשה, תבהירו לחברי המשותפת כי לא תפקירו את שטחי יהודה ושומרון, עיצרו את השתלטות הרש"פ על שטחי המולדת", הוסיפו.

נזכיר כי ביום שני, צפויות להתקיים כ-14 צעדות מחאה בכל מרחבי יו"ש, מדרום הר חברון ועד לצפון בקעת הירדן, ועצרות מחאה בסיומם. במהלך הצעדה יקראו המשתתפים לרה"מ החדש, נפתלי בנט, ולממשלה החדשה שלא להפקיר את השטח להשתלטות הרש"פ על אדמות המדינה. נציין כי מדובר באירוע מחאה חסר תקדים בשטחי יהודה ושומרון, והוא מתקיים בשיתוף שלל ארגונים, והמועצות האזוריות ביו"ש, וכן לע"נ אהוביה סנדק ז"ל.

במודעות אשר קוראות לציבור להשתתף באירוע נכתב "יוצאים מהקופסה – נאבקים על אדמות המדינה. הערבים משתלטים על המרחב, וחונקים את ההתיישבות במהלך אסטרטגי של בנייה מאסיבית! אסור להיות אדישים. מתעוררים ולוקחים אחריות!". עוד נכתב כי "נצא לצעדות בכל מרחבי יהודה ושומרון ונעצור ברגלים את ההשתלטות הערבית הבלתי חוקית, בסיום הצעדות יתקיימו עצרות בנקודות השונות".

מארגני האירועים מסבירים את מטרתם ואומרים כי "לציבור נמאס לראות כיצד המכונה המשומנת של הרש"פ נוגסת ונוגסת בשטחי יהודה שומרון, הציבור מפסיק להיות אדיש, אנחנו נעצור ברגלים את ההשתלטות הערבית. הצעדות יגיעו למקומות בהם ישנם השתלטות בלתי חוקית, ונמחה במקומות הללו. לצערנו ליד כל היישוב התופעה רווחות, ותושבי היישובים יצאו כל אחד לאזורו למחות. יחד נעצור את התופעה".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק